REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Devintokė iš Daugėlių mokyklos – respublikinės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nominantė

Kovo 8–9 dienomis Kaune vyko Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Šalies etapo užduotys buvo rengiamos ir atliekamos dviejose grupėse: 9–10 ir 11–12 klasių. Lietuvos mokyklų mokiniai rašė esė nurodyta tema (trukmė – 120 min.) bei atliko užduotis, skirtas lituanistikos žinioms ir įgūdžiams patikrinti (trukmė – 120 min.). Vertinimo kriterijus nustatė ir mokinių darbus vertino garbinga šalies etapo vertinimo komisija. Olimpiados laimėtojai buvo apdovanojami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, pagyrimo raštais, rėmėjų asmeninėmis dovanomis.

Šiaulių rajonui (9–10 kl.) atstovavo Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinė Ema Stonytė ( mokinę ruošė ir konsultavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D. Janušauskienė).

Labai smagu ir garbinga dalyvauti tokio lygio olimpiadose ar konkursuose, bet dar smagiau būti įvertintiems. Garbi vertinimo komisija  Emos kūrybinį darbą nominavo ,,Už puikų ir kūrybišką esė“ ir apdovanojo Pagyrimo raštu bei asmenine dovana.

Visa mokyklos bendruomenė didžiuojasi  Ema už jos valią ir ryžtą siekiant tikslo, kūrybiškumą, meilę gimtajai kalbai, literatūrai, savo mokyklos bei rajono garsinimą.

Jaunųjų žurnalistų informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: