REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitovų konkursą-varžytuves Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje skelbiame įvykus

2019 metų kovo 13 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje įvyko grandiozinis pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas-varžytuvės „Laisvė mano šaliai“. Renginio pradžioje aptarėme Lietuvai svarbią datą – kovo 11-osios valstybinę šventę. Visi vaikai vieningai pritarė, kad Lietuvai būti nepriklausoma valstybe – pasididžiavimas ir laisvė. Vaikų literatūros skyrius seniai buvo nematęs šitokio gausaus būrio moksleivių. Džiugu, kad turime naujai įkurtą kino erdvę, kurioje ne tik talpiai susėdome, bet ir klausėme vaikų skaitomų eilių.

Startą renginiui davė Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 2b klasės mokytojos Jolantos Kazlauskaitės ugdytiniai. Visi skaitė skirtingų autorių pasirinktus eilėraščius, susijusius su Lietuva. Bibliotekininkės negalėjo atsistebėti vaikų išraiškingu skaitymu, veido mimikomis. Džiugina, kad sulaukėme svečių ir iš kitų klasių. Mokytojos Rimos Navickienės ruošta ketvirtokė Emilija padeklamavo Virginijos Stunžėnienės eilėraštį „Lietuva“, o jauniausia dalyvė, mokytojos Miglės Petrauskienės pirmokėlė Vakarė, skaitė Aldonos Elenos Puišytės eilėraštį „Žydinti Lietuva“.

Konkursą užbaigė ir garsiais plojimais buvo pakviesti mokytojos Danguolės Petrulienės 2a klasės ugdytiniai. Visi skaitovai sužavėjo klausytojus įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas. Tekstai kvietė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę. Na, o kaipgi be dovanų! Visi dešimt dalyvių buvo apdovanoti bibliotekos simbolinėmis dovanėlėmis, o negalėjusi atvykti Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos bibliotekos globėjos Rimos Baškienės padėjėja-sekretorė Ada Grakauskienė perdavė visiems sveikinimo žodį bei K. Sajos knygeles „Pieštukai ir nykštukai“ linkėdama niekada nenustoti skaityti. Raginame ir kitus nedvejoti ir išdrįsti dalyvauti kituose bibliotekoje vykstančiuose renginiuose bei akcijose.

Vilma Grudžinskienė
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos pavaduotojos Karolinos Jasiukevičiūtės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: