REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio vaikų komanda tapo laureatais

Jau ketvirti metai kaip Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis dalyvauja „Lietuvos mažųjų žaidynėse“. Kiekvienos žaidynės atneša naujų iššūkių, galimybių. Ne išimtis buvo ir šie metai.

Vasario mėnesį įvyko I-asis etapas, kurio metu buvo išrinkta komanda iš penkiamečių vaikų grupės. Jie tapo darželio laimėtojais ir pradėjo ruoštis atstovauti įstaigą kitame etape. Auklėtojos Vaida Klimavičienė, Raimonda Jablonskienė ir Simona Glazauskienė vaikus ruošė atsakingai. Mokė sąžiningai rungtyniauti vis primindamos tris pagrindines olimpines vertybes: draugystę, pagarbą ir tobulėjimą.

Kovo 22 dieną Šiaulių r. Kuršėnų miesto sporto mokykloje įvyko Lietuvos Mažųjų Žaidynių II-asis etapas. Šiuose žaidynėse Daugėlių lopšelį-darželį atstovavo „Voveriukų“ grupės ugdytiniai: Gustė Sutkutė, Perla Banytė, Auksė Klimavičiūtė, Adomas Balčiauskas, Domas Žeknys ir Rokas Šimonauskas.  Komanda tapo laureatais ir pateko į finalinį etapą, kuris vyks Panevėžyje.

Pavargę, bet labai laimingi, vaikai grįžę į savo ugdymo įstaigą buvo pagerbti ir pasveikinti Daugėlių lopšelio-darželio direktorės Aivos Gendvilienės. Direktorė spausdama rankas ir įteikdama diplomus bei dovanėles, vaikams linkėjo nepamirštamų įspūdžių, gero laiko ir smagaus finalinio renginio. O kitiems vaikams palinkėjo daugiau įdėti pastangų ir dalyvauti kituose sportiniuose renginiuose, kurie laukia jau visai netrukus.

Dėkojame Respublikinei ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijai (RIUKKPA) ir Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) už galimybę dalyvauti „Lietuvos Mažųjų Žaidynių“ projekte.

Vaida Klimavičienė
Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio auklėtoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: