REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Europos Taurės klasikinės jėgos trikovės turnyre – prizinės vietos

Ašmenų mieste, Baltarusijoje vyko penktasis Europos Taurės klasikinės jėgos trikovės turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš dešimt šalių, o sėkmingai Lietuvą atstovavo Lietuvos rinktinės nariai iš Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“.

Štangos spaudimo rungtyje startavęs Albertas Motiečius išspaudė 175 kg ir liko trečias, jį aplenkė sportininkai iš Rusijos komandos. Albertas pagerino Lietuvos suaugusių rekordą, kuris laikėsi šešerius metus, ir kurį Albertas bandė pagerinti ne kartą.

Jėgos trikovės rungtyje startavęs Linas Abakas taip pat buvo trečias. Nugalėjo sportininkas iš Baltarusijos, antras Armėnijos atstovas.

Lietuvos rinktinę atstovavo ir vienintelė moteris „Kristalo“ sportininkė Aistė Motiečė. Aistė pasirodė labai sėkmingai, ji įvykdė sporto meistro normatyvą klasikinės jėgos trikovės rungtyje ir pagerino savo asmeninius rezultatus. Aistė liko antra, nusileidusi tik Filimonavai Inai, Jėgos trikovės legendai iš Rusijos, jos vardas įamžintas  jėgos trikovės šlovės alėjoje. Tai daugkartinė pasaulio, Europos čempionė, rekordų autorė. Trečia liko Pasaulio jaunimo čempionė iš Baltarusijos Aleksandra Burikina.

Antanas Gricius

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: