REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje sporto šventė „Futboliuką žaidžia visi“

Kovo 27 dieną, jau 9 kartą, Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis suorganizavo Kuršėnų miesto priešmokyklinėms įstaigoms sporto šventę „Futboliukas“. Ir mes dar kartą įsitikinome, kad futboliuką nori ir gali žaisti visi.

Nuo pat ankstaus ryto vyko pasiruošimas. Vieni vaikai matavosi sportines aprangas, kiti – pynėsi plaukus ir ruošėsi pasirodymui.

„Futboliuko“ šventė startavo Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio „Voveriukų“ grupės ugdytinių šokiu. Vaikai savo pasirodymu pasveikino visus susirinkusius sportininkus, pedagogus, palaikymo komandas, tėvelius. Prie sveikinimo prisidėjo ir šventės vedėjos – Mikimauzės (auklėtojos Vaida Klimavičienė ir Simona Glazauskienė). Meninės dalies pasirodymą savo užburiančiu šokiu užbaigė buvusi Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ugdytinė, Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokinė Austė Dovtartaitė (vadovė Aneta Saliamonavičė). Į šį pasirodymą daugelis žiūrėjo sulaikę kvapą… Buvo nuostabu ir nepakartojama.

Sveikinimo žodį tardama įstaigos vadovė Aiva Gendvilienė džiaugėsi matydama tiek daug komandų. Visiems palinkėjo gero starto, saugaus žaidimo, nepamirštamų įspūdžių ir daug įvarčių. O, kad spyriai būtų taiklūs Mikimauzės vaikams priminė „Futboliuko“ taisykles. Taip pat su vaikais pažaidė viktoriną, kurios metu vaikai ir pedagogai gilino žinias apie patį žaidimą ir apie įstaigą, kuri organizuoja šią šventę. Už teisingus atsakymus vaikai gavo po skanią ir sveiką dovanėlę. Ilgai netrukę, po mankštos, vaikai stojo prie futbolo vartų ir ruošėsi rungtynėms, kurių vyriausiasis teisėjas buvo Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas, futbolo srities atstovas Artūras Ankudinovas, jam pagelbėjo sporto mokyklos ugdytiniai Airidas ir Grantas.

Sporto šventėje dalyvavo net 7 Kuršėnų miesto ugdymo įstaigos, kurioms futbolas, kaip matome, yra labai svarbi sporto šaka. Dalyviai atvyko iš Kuršėnų miesto lopšelis-darželis „Eglutė“, „Nykštukas“, „Buratinas“, Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis, Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinė mokykla, Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcinis centras bei Daugėlių pagrindinė mokykla, kurią atstovavo dvi komandos. Visos komandos už aktyvų dalyvavimą gavo padėkas ir saldžias dovanas, kuriomis pasirūpino Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba. Daugiausiai įvarčių pelniusiai komandai atiteko diplomas bei taurė. Ją iškovojo Daugėlių pagrindinės mokyklos 1 komanda. Šventės pabaigą vainikavo pedagogų ir tėvelių sužaistos vienos rungtynės, kurios nė kiek neatsiliko nuo profesionalių varžybų. Smagu, kad sportuoti nori ir gali visi.

Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Ne išimtis ir mūsų šventė „Futboliukas“. Mikimauzės atsisveikino ir palinkėjo nenusiminti, nes kitais metais laukia nepakartojamas ir įsimintinas jubiliejinis „Futboliuko“ susitikimas, su dar daugiau įspūdžių, apdovanojimų, prizų bei gimtadienio žvakučių.

Vaida Klimavičienė
Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio auklėtoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: