REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lauko klasės kūrimas – darnus mokyklos bendruomenės darbas

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos pedagogams labai svarbu, kad mokiniams būtų suteiktos galimybės patirti realų gyvenimą mokantis netradicinėse erdvėse, pritaikyti įgytas žinias ir gebėjimus praktikoje, sukurti savaiminio mokymosi sąlygas mokiniams, atskleidžiant žmogaus ir gamtos ryšį. Tad žinojome, kad tikslingas lauko klasės ir jose atsirasiančių mokymosi erdvių, priemonių panaudojimas skatins mokinius labiau domėtis juos supančia aplinka ir pamėgti mokymą, paremtą atradimais, įdomiais užsiėmimais, kūrybiškumu.

Kovo 30 dieną, šeštadienį, ir susirinko gausus būrys mokyklos bendruomenės narių. Visi buvo pasiruošę kilniam darbui.  Mokiniams tai buvo puiki proga dirbant kartu su tėveliais pasimokyti ir dažytojo, ir staliaus ar dizainerio profesijos paslapčių. Pakili nuotaika, draugiška pagalba, o pavargus… arbata ir karšti užkandžiai vėl iš naujo suteikdavo jėgų kuriant mokyklos aplinkos savitumą.

Esame dėkingi šios veiklos iniciatorėms ir koordinatorėms, mūsų mokyklos aktyvioms mamoms,  Ingai Kazlauskienei, Rasai Salygienei bei Angelei Liutvinienei. Juk darnus ir estetiškas edukacinių erdvių kūrimas dar labiau sustiprino bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius. Tuo įsitikino visi, nuoširdžiai padirbėję ir prisidėję prie lauko klasės kūrimo

Mokyklos jaunųjų žurnalistų informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: