REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškiai vėl Lietuvos kiokušin karatė rinktinėje

Po 5 metų pertraukos kuršėniškiai ir vėl Lietuvos garbę gins Europos kiokušin karatė čempionate. Tai paaiškėjo po šeštadienį (balandžio 6 dieną) Kėdainiuose įvykusio Lietuvos jaunučiu, jaunių, jaunimo kiokušin karatė čempionato. Paskutinį kartą Lietuvos rinktinės narėmis buvo Eimantė Leliukaitė Laucevičienė ir Emilija Lidytė, 2014 metais dalyvavusios Europos čempionate, Kaune.

Į Lietuvos U16, U18, U20 čempionatą susirinko virš 300 dalyvių. Visi jie varžėsi savo kategorijose dėl galimybės patekti į Lietuvos rinktinę. Iš 6 nuvykusių U16 amžiaus grupės kuršėniškių geriausiai sekėsi Gvidui Rimkui ir Lukui Neimantui. Jaunučiai tapo savo kategorijų čempionais, o tai užtikrino galimybę atstovauti Lietuvai birželio 28 dieną vyksiančiame Europos čempionate Prahoje (Čekijoje). Gvido kategorija (iki 65 kg) buvo pati gausiausia, kurioje dėl dviejų kelialapių į Čekiją varžėsi net 33 geriausi Lietuvos kovotojai. Norint tapti čempionu jam reikėjo laimėti 5 kovas iš eilės. Su panašia užduotimi puikiai susitvarkė ir Lukas, dalyvavęs absoliučioje svorio kategorijoje virš 75 kg. Jis tapo geriausiu iš 15 kovotojų. Kiti kuršėniškiai – Miglė Misiulytė, Rokas Jankauskis, Geraldas Dvarionas, ir Kornelijus Kaveckas – garbingai kovėsi savo kategorijose, tačiau pusfinalio barjero neperžengė.

Pasiekti rezultatai džiugina ir rodo, kad visų bendras, daugiametis darbas duoda savo vaisius. Valdemaro Mitkaus treniruojami auklėtiniai, nuosekliai sportuoja 8-9 metus. Kartu su Vygandu Milieška, vadovaujančiu „Kuršėnų Kyokushin karate klubui DAO“, organizuoja stovyklas, varžybas, keliones į tarptautinius turnyrus.

To nepadarytume be Šiaulių rajono kūno kultūros ir sporto programos paramos. Sportinių rezultatų nepasiektume be Kuršėnų sporto mokyklos suteiktų sąlygų ne tik mokyti vaikus, kelti jų meistriškumo lygį, bet ir sudaryti galimybes Valdemarui Mitkui kelti savo, kaip mokytojo kvalifikaciją. Prie sporto šakos masiškumo Šiaulių rajone prisideda Neformaliojo švietimo krepšelio lėšos (NVŠ), kurių dėka įgyvendinamos programos pritraukia vis daugiau norinčių sportuoti ir susipažinti su šia rytų kovos menų šaka.

Tikėtina, kad puikiai sudarytomis sąlygomis sportuojantys vaikai, taip pat sieks aukštų rezultatų ir kiekvienais metais turėsime vis daugiau kuršėniškių Lietuvos kiokušin karatė rinktinėje.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: