REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Netradiciškai paminėta sukaktis

Šių metų balandžio 1 d. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė  paminėjo specialiojo ugdymo 25 metų veiklos sukaktį. Šia proga „Boružėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikams, tėveliams, auklėtojoms, jų padėjėjoms ir specialistų komandai buvo organizuota išvyka į Kurtuvėnų hipoterapijos centrą. Šią galimybę suteikė Šiaulių universiteto sveikatinimo ir hipoterapijos centras su kuriuo lopšelis-darželis bendradarbiauja ne pirmus metus. Hipoterapijos specialistė Jurgita Rutkienė supažindino visus su žirgų gyvenimu, kai kuriuos žirgus vaikai galėjo paglostyti, pamaitinti atsivežtomis lauktuvėmis. Smagiausia ir daugiausia emocijų vaikams suteikė jodinėjimas ant žirgo vardu Liberija. Daugeliui tai buvo pirma pažintis su žirgais ir nauji potyriai jodinėjant.

Lopšelio-darželio direktorė Dainora Kuprienė pasveikino susirinkusius „Vaikai-tai dovana, kurią gavę įsipareigojame juos besąlygiškai mylėti, gerbti, saugoti, auklėti ir mokyti, suteikti viską kas geriausia. Per šiuos metus keitėmės, tobulėjome, stiprėjome, tačiau svarbiausia buvo atitikti vaiko poreikius ir atliepti šeimos lūkesčius. Būrėmės kartu su tėvais į komandą, ieškojome vaikui veiksmingų pagalbos būdų. Atradome bendraminčių, partnerių, rėmėjų. Ir mums pavyko sukurti palankią ugdymosi aplinką su nauju požiūriu į specialiųjį ugdymą“. Direktorė įteikė darbuotojams padėkas už prasmingus veiklos metus, už pasiektus rezultatus teikiant profesionalią švietimo pagalbą. Nuoširdžius padėkos žodžius direktorė tarė rėmėjams Šiaulių rajono „LIONS“ klubui, Jaunųjų europiečių sąjungos vadovui Zigfridas Logaliui ir jo žmonai Ingridai.

Šventėje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė. Ji pasveikino susirinkusius, ilgametėms darbuotojoms įteikė Šiaulių rajono Švietimo ir sporto skyriaus administracijos padėkas.

Ugdytinių tėveliai dėkojo darželio administracijai už tokią gražią staigmeną – šventę vaikams, kuri suteikė tiek džiugių emocijų, kitokį patyrimą. Nuoširdžius padėkos žodžius tėveliai skyrė darbuotojams už kantrybę, profesionalų ugdymą, rūpestingą priežiūrą ir meilę jų vaikams.

Šventės dalyviai vaišinosi šventiniu tortu, gėrė arbatą, žaidė, dainavo…

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ administracija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: