REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paskaitų ciklas „Streso nugalėjimas. Lengvai ir greitai“

Kiekvienam iš mūsų tenka susidurti su stresu. Jis gali būti patiriamas dėl įvairių išgyvenimų ar įtampos darbe. Stresą sukelia išgąstis, triukšmas, konfliktai šeimoje ar darbe, kasdieniai rūpesčiai, nesaugumo pojūtis, socialinės problemos, įtemptas darbas, nuolatinė skuba. Jautresniems žmonėms – slėgio ar oro permainos. Taip pat stresą gali sukelti ir socialiniai faktoriai – neplanuoti ar nenumatyti (paprastai neišvengiami, traumuojantys) įvykiai, kurie mus ištinka netikėtai. Tai gali būti artimo žmogaus staigi mirtis ar sužinojimas apie jo sunkią ligą. Nedidelis stresas – mobilizuoja organizmą veikti, o nuolatinis stresas kenkia sveikatai.

Ilgai trunkantis nekontroliuojamas stresas išsekina psichiką bei imuninę organizmo sistemą ir gali tapti įvairių ligų priežastimi. Taip pat ilgalaikis streso patyrimas pakenkia ir mūsų veiklų rezultatams. Tad turime išmoki valdyti stresą ir stengtis jį mažinti tinkamai.

Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuras organizuoja Šiaulių r. gyventojams paskaitas ,,Streso nugalėjimas. Lengvai ir greitai“, kurias veda lektorius Darius Ražauskas. Lektorius –  garsus santykių ekspertas, kuris ne tik padeda žmonėms priimti sprendimus, keičiančius jų gyvenimus, bet ir dalinasi patarimais, kaip vertėtų kovoti su stresu ir greičiau jį įveikti. Užsiėmimų metu aptariami labai svarbūs klausimai:

  • Kaip valdyti protą?
  • Ką daryti su savo kūnu?
  • Ką daryti su emocijomis?
  • Kokias savybes ugdytis savyje?

Atskleidžiame Dariaus Ražausko paskaitose akcentuojamas tris svarbiausias idėjas, kad gyvenime mažiau patirtume neigiamų streso padarinių. O jos – labai paprastos! Kasdien raskime kam padėkoti, specialių pratimų pagalba atleiskime ir keletą kartų per savaitę lėtai ilgai bėgiokime gryname ore.

SĖKMĖS IR IKI MALONIŲ SUSITIKIMŲ!

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistai

Informaciją apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: