REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: kada bus paleisti didesni autobusai?

Dėkojame už laišką Kornelijai, tai nebe pirmas atvejis, kai kuršėniškiai skundžiasi sekmadienio autobusų maršrutais, o peticija dėl autobusų grafiko sulaukė jau 142 parašų, pabandysime pakalbinti Kuršėnų autobusų parko administraciją ir gauti atsakymus. 

Laba diena, sekmadienį 16:00 val. Kuršėnai – Šiauliai vykstančiu mikroautobusu važiavome į Šiaulius. Akivaizdu, nuotraukose aiškiai matosi, kad vietos ne per daugiausiai. Jos tiesiog nebėra, net kur ir atsistoti keleiviams. Paskutinis žmogus važiuoja apie 40 min. stovėdamas ant vidinių durų laiptelio. Padiskutavome, kas sėdėdami, kas stovėdami, kad taip vyksta jau ne pirmas kartas, kai šią valandą važiuojantis mikroautobusas yra absoliučiai prigrūdamas keleivių. Autobusas nebeturi erdvės dar neišvažiavus iš Kuršėnų. Tai sukelia didžiulį diskomfortą keleiviams, visiškai neužtikrina saugumo ir kelia labai didelį pavojų nelaimės atveju. Ši situacija, kuri vyksta jau ilgai, yra netoleruotina ir verta sprendimų ieškojimo, kaip pvz.: didesnio autobuso skyrimo šios valandos maršrutui. Noriu paprašyti, jog ši situacija būtų paviešinama kursenai.lt puslapy, taip pat bandant kartu ieškoti būdų kaip atkreipti atsakingų asmenų dėmesį ir išspręsti šį klausimą.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: