REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Popietė su Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnais Žadžiūnuose

Atšilus orams, daugumai Žadžiūnų gyventojams nereta transporto priemone tampa dviratis. Juo naudojasi, ne tik kaip susisiekimo priemone, bet ir įvairių švenčių, renginių, žygių metu, kaip pramogos, laisvalaikio įrankiu. Todėl išauga ir vagysčių grėsmė. 2019 m. balandžio 24 d. bendruomenės kiemelyje, Žadžiūnų bibliotekos savanorei Vilmai Skirmantaitei-Čiūdarienei padedant vyko popietė, kurioje dalyvavo Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai. Jie žymėjo dviračius unikaliu identifikaciniu numeriu, kuris yra veiksminga ir niekuo nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė. Dviratį pareigūnai užregistravo, specialia priemone pažymėjo jo rėmą, ir užklijavo lipduką su užrašu „PAŽENKLINTA NEVOGTI!!!“. Lipdukas ant dviračio rėmo įspės tuos, kurie kėsinsis į šį turtą. Vagystės atveju policijoje pažymėtą dviratį bus lengviau surasti ir atpažinti. Taip pat susitikimo metu pareigūnai supažindino ir priminė dviratininkams Kelių eismo bei saugaus grįžimo namo tamsiu paros metu taisykles. Buvo aiškinta kur kreiptis pagalbos nutikus nelaimingam atsitikimui.

Bendruomenės pareigūnai Toma Vaitkevičienė ir Donatas Šimkus jaunuolius supažindino su policininko profesija, darbe naudojamomis specialiomis priemonėmis, pasakojo apie pareigūnų kovinę parengtį ir netikėtumus, nuolat kovojant su blogiu.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: