Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Suklupta 1-ame „SHARP LFF taurės“ etapo žingsnyje

Vakar dienos rungtynėse užklupęs lietus neišvaikė futbolo išsiilgusių kuršėniškių. Į stadioną, palaikyti savo miesto komandos, susirinko per 200 aistruolių.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba, stengtasi išsiaiškinti vienos ir kitos komandos silpnąsias gynybos, saugų linijų grandis. Pirmąją pamoką greičiau įsisavino svečių komanda, kuri jau 15 rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į Tomo Stanislovaičio ginamus vartus. „Ventos“ klubo žaidėjų neišmušė iš vėžių gan ankstyvas įvartis, o priešingai kuršėniškiai aktyviau pradėjo spausti varžovus, dėl ko 31 minutę Daivaras Daujotas, iškilęs virš žaidėjų galvų, galva siunčia kamuolį į „Baltų“ vartus. Po įvarčio stadione nusirita džiaugsmo šūksniu banga, kuriuos iš paskos palydi senųjų „Ventos“ aistruolių komentarai „To kiekvieną dieną nepamatysi, vargu ar kas ir buvo matęs“. Paaiškinsime paprastai – vargu ar kas buvo matęs Daivaro įvartį galva. Džiaugsmas ilgai nesitęsia, 35 minutę Ričardas Stankus neleistinai stabdo į priekį išsiveržusį kaišiadoriškį – teisėjas kelia į viršų raudoną kortelę. Vos po kelių akimirkų „Baltai“ galingu smūgiu siunčia kamuolį tiesiai į vartų „devyniukę“, laiku ir vietoje sureagavęs Tomas Stanislovaitis atremia smūgį ir tuo pačiu paskutinę pavojingą pirmojo kėlinio ataką. Pirmojo kėlinio rezultatas 1-1.

Antrąjį kėlinį „Venta‘ pradeda mažumoje. Regis trenerio Virgerdo Kavolio tai neveikia, kuršėniškiai ir toliau aktyviai spaudžia savo varžovus. Beskaičiuojant paskutines 58-os minutės sekundes „Baltai“ pasinaudoja proga ir išveda savo komandą, rezultatas 1-2. Toliau rungtynės klostosi apylygiai, kol 65 minutę kaišiadoriškis stabdo „Ventos“ komandą neleistinai, prieš save išvysdamas geltoną kortelę. 72 min. Kaišiadorių komanda perskaito „Ventos“ gynybą ir pasinaudojusi tinkama proga pasiunčia kamuolį į kuršėniškių vartus. Iki pat finalinio teisėjo švilpuko „Venta“, nenuleisdama rankų, kuria ataką po atakos, deja nei vienos iš jų realizuoti nepavyksta, skelbiama rungtynių pabaiga rezultatu 1-3.

Sekančios Kuršėnų „Ventos“ rungtynės jau šį šeštadienį 14.30 val. Gitarių dirbtinės dangos stadione, kuriame dėl pirmosios ŠAFF „Pavasario taurės“ vietos susitiks su „Kelmės FK-VJSM“ komanda.

Rugpjūčio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugpjūčio 7 d. – rugsėjo 1 d.

Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengta paroda „Baltų genčių kostiumai“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugpjūčio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.