REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ką dovanoti tėvams? Viena iš idėjų – Armani laikrodžiai

Pavasaris įsibėgėja, o kartu su juo artėja ir nuostabios šventės – Mamos bei Tėvo dienos. Ir nors, ko gero, pati nuostabiausia dovana, kurią galima įteikti šiomis progomis, yra nuoširdūs padėkos žodžiai, šypsenos bei puikiai praleistas laikas kartu, vistik, nesunku pastebėti, kad dažnai pasirenkamos ir materialios dovanos. Tad, jei jau dovanoti apčiuopiamas dovanas, tai tik tokias, kurios tikrai nudžiugintų bei pamalonintų svarbiausius mūsų gyvenime žmones. Tad, jei nežinote, ką dovanoti artėjančių švenčių proga, siūlome keletą žavingų idėjų.

EMPORIO ARMANI laikrodžiai

Ne paslaptis, kad būtent tėvai yra tie žmonės, kurie simbolizuoja išmintį, ramybę, solidumą bei gausą. Taigi, dovanos taip pat turėtų būti labai panašios – dvelkti solidumu, išmintimi, metų patirtimi ir gausa. Tačiau, ar gali visa tai įkūnyti materialūs daiktai? Tikrai taip, jei taip bus EMPORIO ARMANI laikrodžiai. Tai – subtilumas, grožis, prabanga bei elegancija viename kūrinyje. Laikui nepavaldūs dizainai užtikrina, kad jūsų mama ar tėtis, pasipuošę tokiais aksesuarais, atrodys solidžiai, tačiau tuo pat metu ir jaunatviškai. Šie laikrodžiai puikiai tiks segėti bet kuriomis progomis. Šiandien šis prekės ženklas yra puikiai atpažįstamas bei vertinamas įvairiose šalyse. Tačiau svarbiausia tai, kad toks laikrodis gali tapti idealia dovana tiems, kurie mums svarbūs.

Kvietimas į SPA

Sakoma, kad malonių akimirkų niekada nebūna per daug, tad padovanokite jų ir savo tėvams. Dar niekada neturėjome tokio didelio pasirinkimo SPA procedūrų, kokį turime šiandien. Taigi, tarp jų gausos tikrai rasite bent keletą tų, kurios tiktų bei patiktų jūsų tėvams. Tad nustebinkite, pradžiuginkite bei pamaloninkite kvietimu į SPA salonus.

Gražių akimirkų kolekcijų

Vis tik, paminint tokias gražias progas, kaip Motinos ar Tėvo diena, galima ne tik praturtinti gyvenimą naujomis džiugiomis akimirkas, bet ir prisiminti tai, kas buvo malonu. Sudarykite gražių akimirkų kolekciją – tiesiog išrinkite nuotraukas, kuriose jūsų tėvai, jūs ar kiti artimiausi žmonės, įamžinti švenčių, atostogų metu ar tiesiog tuomet, kai leidote laiką savo namuose. Patalpinkite šias nuotraukas į gražius rėmelius (būtų dar geriau, jei tie rėmeliai būtų vienetiniai, su jūsų pačių sukurtais palinkėjimais). Tokiu būdu sukursite nuostabią gražių akimirkų kolekciją. Tai bus dovana, kurią jūsų tėvai tikrai brangins.

Dažnai galima išgirsti sakant, kad viena sunkiausių užduočių gyvenime – išrinkti tokią dovaną, kuri parodytų, koks svarbus ir brangus jums yra konkretus žmogus. Tačiau, ar tai tikrai sudėtinga? Juk yra tiek daug puikių pasirinkimų, kurie gali nudžiuginti artimiausius žmones. Taigi, belieka tik pasirinkti vieną iš šių dovanų idėjų – galite būti tikri, jūsų mama ar tėtis labai apsidžiaugs. O jei prie dovanos dar pridėsite malonius žodžius, šiltą apkabinimą ir praleisti bent šiek tiek laiko kartu, tai bus viena įsimintiniausių gyvenimo dienų.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: