REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Toliau tęsiami edukaciniai kino kūrimo užsiėmimai su profesionaliais edukatoriais

Vis aktyviau Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius vykdo projekto „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapas „Kinas + fotomenas“ veiklas. Tad 2019 metų gegužės 21 dieną įvyko dar vienas įdomus bei kūrybiškas užsiėmimas su kino edukatoriumi Ramūnu Snarskiu. Šįkart į užsiėmimą susirinko nemažas būrys jaunimo, kuris troško išbandyti savo jėgas paimant į rankas filmavimo kamerą bei fotoaparatą. Pasitarę su edukatoriumi ir išsakę savo norus, siekius bei idėjas būsimam kūrybiniam darbui, susirinkusieji nusprendė pirmą bandymą daryti lauke. Kadangi didžioji dauguma jaunimo – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių grupės „JAMP” (vadovė Gintarė Pučinskienė) nariai, scenarijų sugalvoti bandomajam filmukui nebuvo sunku. Išėję į lauką, drąsiai ir ryžtingai, greit pasitarę, jaunimas nusprendė nufilmuoti vieną iš savo šokių. Kas filmavo, kas fotografavo, kas šoko. Nufilmuoti netrunka ilgai, bet štai sunkiausias ir ilgiausias darbas – filmo montažas. Tik surinkus ir iš atskirų dalių sukomponavus galima paruošti tvarkingą, žiūrėjimui paruoštą video filmuką. Šią darbo dalį palikome kitam susitikimui, kai jaunimas filmuos, vaidins, montuos jau tikrąją savo idėją, kurią vėliau galbūt pristatys ir viešai.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė, projekto vadovė Vilma Grudžinskienė

Projektą remia

Projektą vykdo

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: