REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Deimantinis Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio jubiliejus Nuotraukos

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio istorija buvo pradėta prieš 60 metų – 1959 metų liepos 1 dieną. Tai buvo pirmoji ugdymo įstaiga Kuršėnų mieste. Apie 50 pirmųjų ugdytinių lopšelis-darželis pasitiko 2 jaukiomis, dažais kvepiančiomis grupėmis bei erdviomis lauko žaidimų aikštelėmis. Šiais metais lopšelis-darželis iškilmingai paminėjo deimantinį 60-ies metų jubiliejų. Tiek metų čia jau skamba vaikų juokas. Darželio bendruomenė visą savaitę rinkosi į šventinius renginius.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje atidaryta įstaigos darbuotojų nuotraukų paroda ,,Kai aš mažas buvau“. Šiuo renginiu startavo ,,vyriausios“ Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos, pasitinkančios garbingą veiklos 60-ies metų jubiliejų, jubiliejinių renginių savaitė!!!
Parodoje puikuojasi ne tik įstaigos darbuotojų dabarties nuotraukos, bet ir nuotraukos iš jų vaikystės bei vaikų piešti portretai. Galiausiai visi darbuotojai buvo apdovanoti ,,Metus skaičiuojančiomis gėlytėmis“ (suvertų karoliukų skaičius atitiko įstaigoje dirbtų metų skaičių). Ilgiausiai lopšelyje-darželyje dirbančioms darbuotojoms – Virginijai Jagminienei (39 m.), Juzefai Savitienei (38 m.), Nijolei Kumžienei (36 m.), Birutei Kondrotienei (35 m.) bei Ritai Tilenienei (31 m.) – teko garbė atidaryti parodą, t. y. perkirpti simbolinę juostelę.

Vakare įvyko sportinis renginys “Trys Kartos”. Juo paminėjome, jau tradicija tampančią Tarptautinę šeimos dieną. Susirinko netik tėveliai ir mamytės, bet ir seneliai su močiutėmis. Prie mūsų taip pat prisijungė artimiausi kaimynai ir draugai Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla. Kyokushin karatė klubo “DAO” mokiniai parodė kovos meno motyvų. Futbolo komanda pamokė įmantrių judesių, kuriuos naudoja varžybų metu. Visi aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse ir puikiai leido laiką. Pirmoji jubiliejaus diena suteikė visai darželio bendruomenei gerų emocijų, nepamirštamų įspūdžių ir laukimo, o kas gi bus rytoj?

Antroji diena į Šiaulių r. Daugėlių lopšelį-darželį atnešė ne tik daug saulės spindulių, šilumos, bet ir vaikų juoko, džiaugsmingo laukimo kulminacijos pasirodant svečiams. Šią dieną mus aplankė Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojai. Darželio bendruomenę supažindino su savo darbo specifika bei darbe naudojamomis priemonėmis. Didžiausia dienos staigmena – tarnybinio šuns pasirodymas. Kiekviena šuns atlikta komanda pritraukė vaikų dėmesį. Už gerai atliktą pasirodymą vaikai negailėjo plojimų ir džiugių šūksnių.

Trečioji diena – Torto diena. Kaip gi gimtadienis be šito skanumyno? Visa darželio bendruomenė susirinko aktų salėje, dainavo gimtadienio dainą, linkėjo ilgiausių metų ir sulaukė dar vienos staigmenos. Į salę pasveikinti Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio atėjo Mikė ir vaikams atnešė skaniausią gimtadienio tortą. Po gimtadienio dainos Mikė pjaustė tortą ir vaišino vaikus. Tortas tapo dar skanesnis, kai juo vaišinosi visa bendruomenė kartu.

Išaušo ilgai lauktas jubiliejinės savaitės šventinis rytas. Balionais pasipuošęs darželis laukė ne tik atskubančių vaikų, bet ir šventinio koncerto „Vieno žiedo istorija“ svečių. Šventėje svečiavosi Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Šiaulių r. mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Šiaulių r. švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Šiaulių r. švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė  Viktorija Lipskienė, Šiaulių r. Kuršėnų miesto sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė bei keramikos muziejaus – studijos įkūrėjas Vidmantas Vertelis. Darželį pasveikinti taip pat atvyko ir buvusi darbuotoja Vida Butkienė bei buvę ugdytiniai: Šiaulių Universiteto lektorius, informatikos mokslų daktaras Gražvydas Felinskas, Aušra Kaulokienė, Tomas Kulikauskas, Grantas Aginskis, Roberta Šulcaitė, Melana Asačiova. Prie sveikinimų prisidėjo ir Šiaulių r. Daugėlių lopšelio darželio tarybai atstovaujantys tėvai.

„Vieno žiedo istorija“ prasidėjo vaikų šokių grupės „Kidy Bam“ atliktu šokiu. Apie praėjusius 60 metų trumpai prisiminė ir visus susirinkusius pasveikino Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio direktorė Aiva Gendvilienė. Sveikindama kalbėjo, kad laikas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Ir būtent jais – didesniais ir mažesniais, nepastebimais ir lemiamais – nužymėtas mūsų šešiasdešimtmetis. Toliau renginį tęsė lopšelio-darželio ugdytinių pasirodymai. Šventės dalyvius nustebino mamų ir auklėtojų bendras šokis. Visi skubėjo pasveikinti savo mylimo darželio. Sveikinimo žodžius tarė ir susirinkę svečiai. Jiems įteiktas šventės simbolis –  lankstinukas apie mūsų įstaigą su knygos skirtuku, prie kurio gamybos prisidėjo vaikai.

„Vieno žiedo istorija“ papasakojo nueitą ilgą 60-ies metų kelią. Šventę vainikavo bendra lopšelio-darželio bendruomenės sudainuota daina apie savo įstaigą. Renginio vedėjos Vaida Klimavičienė ir Raimonda Jablonskienė  dėkodamos už dalyvavimą šventėje džiaugėsi, kad į šventę susirinko geri draugai, tam kad nuspalvintų gyvenimą. Su viltimi kalbėjo, kad ir toliau jais liksim, susitikę vieni kitiems pasakysim labas, palydėsim šilta šypsena.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio deimantinę jubiliejinių renginių savaitę vainikavo ,,Ledų diena“. Ledais įstaigos ugdytinius bei darbuotojus vaišino lopšelio-darželio tarybai atstovaujantys tėveliai: Justina Žalytė, Nerijus Žeknys, Nerijus Bernotas bei Vytautas Motekaitis.

Yra sakoma, kad laikas viską keičia, bet iš tiesų 60 metų pakeitė tik darželio sienas, daiktus, žaidimų aikšteles, tačiau laikas nepakeitė darbuotojų skleidžiamos meilės vaikui, vaikiškų svajonių, tikėjimo savimi bei tuo, ką tu darai. Tad linkime dar ilgų ir gražių metų tau, Darželi!

Vaida Klimavičienė, Raimonda Jablonskienė
Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio auklėtojos

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: