REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

S. Anglickio mokyklos bendruomenė keliavo knygnešių keliais Nuotraukos

Šiemet jau penktus metus iš eilės Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė buvo kviečiama keliauti Pėsčiųjų žygių asociacijos organizuotame žygyje Bubiuose ,,Knygnešių keliais”, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Dalyvauti apsisprendė 19 mokyklos bendruomenės narių: mokinių, tėvelių, mokytojų. Mokyklos komandos marškinėlius žygyje vilkėjo dvylika 4-8 klasės mokinių, 3 tėveliai, 2 mokytojai. 4c klasės mokinės Kamelijos Truškauskaitės sesutė Beata (vienerių metukų amžiaus) ir broliukas Benas (pustrečių metų) buvo jauniausi žygio dalyviai, kurie ,,keliavo” vežimėlyje, saugiai ,,vairuojamame” mamos Ingos Batalauskienės. Visi šeimos nariai įveikė trumpąją trąsą ir labai nustebino organizatorius: jie gyrė mamytės drąsą ir ryžtą įveikti  siaurų miško keliukų, dulkėto vieškelio, kalvotų Bubių apylinkių ar drėgnų pievų 12 km atkarpą.

Kiti 15 mūsų mokyklos žygeivių išsikėlė sau rimtesnį iššūkį – nužygiuoti  21 kilometrą vaizdingomis Bubių apylinkėmis. Nė iš vieno šis iššūkis pareikalavo daugiau valios pastangų, nei tikėjosi, bet niekas nė nemanė pasirodyti bent akimirkai silpnesnis už kitus. Finiše tvyrojo pakili, džiaugsminga nuotaika: šeštadienio pusdienis praleistas sveikai ir prasmingai.

Ryžtingi ir pilietiški mokytojai Nerijus Medeišis ir Ilona Einingienė bei   mokinių tėveliai tokiais moko  būti ir savo ugdytinius ir vaikus. Užsibrėžto tikslo siekimas leido visiems kartu iš viso  įveikti net 365 kilometrus!

Ilona Einingienė, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytoja metodininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: