REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sveikiname konkurso „Tabakas – grėsmė mums visiems“ nugalėtojus

Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro iniciatyva visą gegužės mėnesį vyko mokiniams skirtas plakatų konkursas „TABAKAS – GRĖSMĖ MUMS VISIEMS“. Tai viena iš veiklų (mokymo priemonių), kurios priklauso Projektui Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, o jas finansuoja Europos Sąjungos struktūriniai fondai.

Pastaruoju metu ypač aktualus tabako vartojimo klausimas. Rūkymas vis dar yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių, todėl tikslinga rūkymo prevenciją nukreipti į jaunus žmones, kurie dar nespėjo pajusti neigiamo tabako poveikio sveikatai.

Į konkursą aktyviai įsitraukė įvairaus amžiaus mokiniai, kurie naudojo skirtingas piešimo technikas. Džiugu, kad daugelis konkurso dalyvių, ne tik paruošė unikalius plakatus, bet ir kūrybingai perteikė neigiamas rūkymo pasekmes. Akivaizdu, kad mokinai yra susipažinę su rūkymo žala, tad tikimės, kad šia informacija dalinasi ir su savo artima aplinka.

Iš gausybės plakatų komisija išrinko tris laimėtojus, kuriems atitenka išmaniosios apyrankės (ACME ACT101).

Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir sveikiname:

Šiaulių r. Bubių mokyklos 8 kl. mokinę

AUSTĖJĄ KALNIKAITĘ;

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 7 kl. mokinę

RASĄ GRICIŪTĘ;

Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos III gim. kl. mokinę

GINTARĘ BARANAUSKAITĘ.

Komisija atrinko dar 10 plakatų, kurių autoriams bus įteiktos Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro dovanėlės.

Su visais laimėtojais susisieksime ir dovanas įteiksime asmeniškai.

Tariame nuoširdų AČIŪ visiems dalyviams!

Daugiau informacijos apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistė, koordinuojanti vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą mokyklose, Vaineta Jurkienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: