REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kaip rasti tinkamus prieškambario baldus?

Foto: Shutterstock.com 

Įrengdami naują būstą arba atnaujindami namus daugiausiai dėmesio skiriame pagrindiniams kambariams – miegamajam, svetainei, vaikų kambariui. Tačiau dažnai pamirštame vieną namų vietą, pro kurią praeiti tenka bent keletą kartų per dieną – tai prieškambaris. Kodėl ši erdvė ypatinga? Visų pirma, tai kambarys, kurį pirmą pamato atėję svečiai, tad įspūdis gali būti pasisekęs arba šiek tiek nuvilti. Antra, prieškambaris, tai vieta, pasitinkanti tik įžengus į namus, todėl po ilgos dienos norisi jaukios namų užuovėjos, o ne daiktais apkrauto tamsaus koridoriaus.

Prieškambaris daugelyje namų ir butų yra siauras ir tamsesnis nei pagrindinė būsto erdvė. Įrengiant kambarį, svarbu atrasti tinkamas spalvas ir kraustulius, kad sukurtumėte jaukią ir svetingą aplinką. Šiame straipsnyje pateikiame kelis patarimus, kaip išsirinkti tinkamus prieškambario baldus.

Prieškambario dizainas ir įrengimas

Atnaujinant ar įrengiant būstą, daugelis prieškambarį nustumia į paskutinę vietą. Kam stengtis, jei vis tiek šioje erdvėje niekas nemiegos ir negyvens. Tačiau, kad gyvenamoji vieta teiktų džiaugsmą ir kurtų jaukumą, kiekviena detalė turi atitikti jūsų norus, o tinkamas prieškambario dizainas neišvengiama to dalis. Mes pateikiame kelis patarimus, kaip vos keletas mažų pakeitimų leis sukurti jaukią namų erdvę.

Prieškambario baldai ir jų išdėstymas:

Atidžiai planuokite vietos panaudojimą, būtinai išmatuokite erdvę, kad nauji baldai ne tik tilptų, bet ir nesimaišytų po kojomis. Be to, jei prieškambaris yra siauras ir tamsus, šviesių spalvų tapetai ir dekoracijos ne tik pagyvins, bet ir vizualiai praplės turimą erdvę.

Užtektinai vietos drabužiams ir batams. Turbūt ne vienam iš mūsų yra tekę tamsoje įžengti į namus ir užkliūti už namiškių numestų batų. Jei nepargriuvote, tai tikrai bent po nosimi paburbėjote. Nors galiausiai ir patiems tenka palikti batus kyšoti iš jiems skirtos lentynos, nes vietos po paskutinio apsipirkimo visai nebeliko. To išvengsite, jei rinksitės talpius baldus – batų dėžę, kurioje tilps visų sezonų apavas, bei spintą, talpinsiančią masyvius paltus ir striukes.

Veidrodžiai – kas iš mūsų nepasiduoda pagundai užmesti į save akį, ypatingai prieš žengiant pro duris. Tačiau veidrodžiai tarnauja ne tik kaip kasdienis palydovas, bet ir vizualiai padidina esamą erdvę. Tad, jei jūsų prieškambaris itin siauras, veidrodis puikiai tiks.

Foto: Shutterstock.com

Senukai – platus prieškambario baldų pasirinkimas

Jei jau turite aiškų prieškambario dizainą, pats laikas keliauti į Senukai parduotuvę ir išsirinkti norimus baldus. Apsipirkti galite tiek atvykę į jūsų mieste esantį saloną, tiek Senukai internetiniame tinklalapyje. Mes pasirūpinsime, kad ne tik rastumėte tinkamus baldus, bet ir gautumėte naudingą konsultaciją. Tad nieko nedelskite ir apsilankykite senukai.lt!

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: