REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lego robotų konstravimo užsiėmimas Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje

Net du penktadienius iš eilės – 2019 metų gegužės 24 d. ir 31 d. visi norintys, tie, kurie mėgsta lego, kuriems patinka dėlioti iš mažų, smulkių detalių, mąstyti ir kurti turėjo galimybę konstruoti ir programuoti su „LEGO WeDo 2.0, LEGO Mindstorms Education EV3 ir mokomaisiais rinkiniais „Fishertechnik“. Konstruktoriai bibliotekoje „apsigyveno“ dėl Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuoto projekto ,,Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Šiame projekte dalyvauja ir Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Abu kartus susidomėjimas buvo itin didelis, susirinko įvairaus amžiaus vaikai – nuo darželinukų iki paauglių. Pastebėjome, kad lego konstravimas taip pat skatina ir daugiau bendrauti, komunikuoti vienam su kitu, tai puiki ir išmani veikla niūriai nuotaikai praskaidrinti, lavina vaizduotę. Dėkojame sumaniems jaunuoliams už puikiai praleistą laiką – kadangi sulaukėme klausimų, ar dar vyks tokie užsiėmimai, pažadėjome dar ne vieną edukacinį užsiėmimą bibliotekoje turiningam laikui praleisti.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: