REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Karatistai vasarą pasitiko stovyklaudami

Šiemet karatistai stovyklavo gegužės 29 d. – birželio 2 d. „Balsių stovykloje“. Sportininkai pirmą vasaros rytą pasitiko sportuodami naktinėje treniruotėje (02.30 val.). Gera pradžia – pusė darbo. Tikėtina, kad ir vasara bus aktyvi.

Stovykloje buvo gausu ne tik pramogų ir smagaus laisvalaikio, bet ir rimtų treniruočių. Organizatoriai – Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO instruktoriai: Valdemaras Mitkus (1 dan) ir Vygandas Milieška (2 dan), ir svečiai Vilius Tarasevičius (2 dan) iš Kauno kudo klubo „Hokuto“ ir Jevgenij Jurut (3 dan) iš Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ rūpinosi, kad dalyvaujantiems stovykloje nieko netrūktų, o veiklos būtų įdomios.

Stovykla organizuota siekiant pasiruošti artėjančiam kvalifikacijos egzaminui, kuris vyks birželio 7 d. Kuršėnuose. „Baltijos taurė 2019“ varžyboms, kurios vyks birželio 23 d. Klaipėdoje ir svarbiausia Europos kiokušin karatė čempionatui, kuris vyks birželio 28 d. Prahoje (Čekija).

Prie sėkmingo šios stovyklos įvykdymo prisidėjo ir Šiaulių rajono savivaldybė, nes dalį šios stovyklos išlaidų pavyko padengti, panaudojus savivaldybės Kūno kultūros ir sporto programos lėšas ir įgyvendinus projektą „Lavink savo kūną ir dvasią sportuodamas Kiokušin karatė“. Tai pirma, bet ne paskutinė stovykla šią vasarą. Liepos mėnesį sportininkai dalyvaus Lietuvos kiokušin karatė federacijos organizuojamose stovyklose, o rugpjūtį jau antrus metus iš eilės karatė klubas DAO įgyvendins Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą. Taigi, visi sportuojantys šią sporto šaką, praleis vasarą su karatė!

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: