REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Atvirame Europos svarsčių kilnojimo čempionate – puikus SK „Kristalo“ pasirodymas

Vokietijoje, Stolbergo mieste vyko atviras Europos svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo virš 200 sportininkų iš 34 šalių. Kadangi čempionatas atviras, dalyvavo sportininkai ne tik iš Europos šalių, tačiau atvyko jų ir iš iš Kanados, Australijos, Kazachtano.

Lietuvos rinktinės garbę gynė ir keturi Antano Griciaus auklėtiniai iš sporto klubo „Kristalas“. Pirmą varžybų dieną Giedrė Vikniūtė svorio kategorijoje virš 68 kg išrovusi 24 kg svarstį 102 kartus, tapo Europos jaunimo vicečempione, nusileidusi tik Rusijos sportininkei. Rusijos atstovės rezultatas 107 kartai. Giedrė – antrą varžybų dieną ilgo ciklo  rungtyje vėl pralaimėjo kitai Rusijos sportininkei ir liko antra. Čia keliami du svarsčiai po 24 kg. Taigi G. Vikniūtė laimėjo du sidabro medalius.

Kitas „Kristalo“ sportininkas Gytis Uselis dvikovės rungtyje svorio kategorijoje iki 85 kg iškovojo mažą sidabro medalį dviejų svarsčių stūmimo rungtyje iškėlęs 103 kartus 32 kg svarsčius, o rovimo rungtyje buvo pirmas – 133 kartai – mažas aukso medalis. Tad Gytis dvikovėje nusileidęs sportininkui iš Rusijos, tapo Europos jaunimo vicečempionu, kartu pagerinęs  savo asmeninius pasiekimus eilinį kartą viršijo sporto meistro normatyvą.

Pirmą dieną startavęs svorio kategorijoje iki 68 ilgo ciklo rungtyje Povilas Kačinskas tapo Europos čempionu. Čia dėl čempiono titulo užvirė aštri kova tarp Povilo ir sportininko iš Airijos. „Kristalo“ sportininkas iškėlė svarsčius 70 kartų ir aplenkė paskutinėmis sekundėmis Airijos sportininką dviem pakėlimais. Antrą dieną P. Kačinskas vėl iškovojo Europos čempiono vardą, startuodamas dvikovės rungtyje. Jis laimėjo du mažus aukso medalius už stūmimo ir rovimo veiksmus dvikovėje, tad irgi auksas – stūmimas 109 kartai, rovimas 80 kartų.

Antrą dieną startavęs svorio kategorijoje iki 95 kg Artūras Talijūnas, atlaikęs sportininko iš Kroatijos spaudimą, iškovojo trečią vietą dvikovės rungtyje. Išstūmęs svarsčius 91 kartą trečias liko ir stūmimo veiksme, o išrovęs 124 kartus šiame veiksme jis nusileido dėl trečios vietos Suomijos atletui. Dvikovėje nugalėjo sportininkas iš Vokietijos, antras Lenkijos atstovas.

Lietuvos komandos vadovu buvo paskirtas „Kristalo“ treneris Antanas Gricius, kurio vedama komanda startavo puikiai, ir tik vienintelis sportininkas iš Jonavos liko ketvirtas, nusileidęs tik po atkaklios kovos sportininkui iš Ukrainos.

Paruošta pagal A. Griciaus inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: