REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Mokinės darbas vainikuotas premija

Ką tik baigėsi respublikinis kuriančio jaunimo (organizatorių nurodytas dalyvių amžius – iki 23 metų) kūrybinių darbų konkursas „Sapnuojančio medžio pavėsy“, skirtas poeto Vytauto Mačernio 98– osioms g. metinėms paminėti. Dvi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinės – Emilija Čepaitė ir Danutė Pleskūnaitė– panoro dalyvauti konkurse, todėl vertinimo komisijai pateikė  kūrybinius darbus. Suprasdamos, kad gyvena dūžtančių vertybių pasaulyje, mokinės  nenutolo nuo siūlytos temos, o ją gražiai išplėtojo ir prasmingai atskleidė savo darbuose. Konkurso dalyvių darbus skaitė, analizavo poetė ir prozininkė, kelių knygų autorė Aldona Ruseckaitė, Maironio literatūros muziejaus direktorė Deimantė Cibulskienė, Šarnelės kaimo, kuriame gimė ir augo Vytautas Mačernis,  bendruomenės valdybos pirmininkė Alma Jonikienė, lietuvių k. ir literatūros mokytojai–  komisijos nariai. Konkurso organizatoriai apdovanojo abi mūsų gimnazijos mokines. Joms įteikti padėkos raštai, V. Mačernio poezijos knygos, o Danutei Pleskūnaitei – respublikinio kūrybinio konkurso antros vietos laimėtojai – ir 100 eurų piniginis prizas. Pirmoji vieta skirta 21 metų studentei iš  LMSU  E. Arošiūtei. Pinigus  premijai skyrė V. Joniko labdaros fondas.

Konkurso dalyviai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos, Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Vilniaus Antakalnio gimnazijos, Radviliškio, Alytaus ir kt. Lietuvos mokyklų ne tik dalyvavo šventėje, klausėsi vertinimo komisijos pirmininkės Deimantės Cibulskienės patarimų, kaip reikėtų tobulėti ir tobulinti savo darbus, bet ir nusilenkė poetui Vytautui Mačerniui Šarnelėje prie jo kapo.

Raimonda Rumbinaitė,
lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: