REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Mano sėkmingai pasibaigusi istorija siekiant kopensacijos po įvykio viešoje vietoje

Praėjusį rudenį ruošiausi vykti į slidinėjimo kelionę. Gyvendama Londone buvau labai pasiilgusi tikros žiemos, todėl ir į jos teikiamas pramogas žvelgiau visai kitomis akimis. Nors niekada nebuvau slidinėjimo entuziastė, tačiau draugas įkalbėjo bent jau pabandyti atsistoti ant slidžių. Vis dėlto, panašu, kad tam buvo nelemta – slidinėjimo prekių parduotuvėje paslydau ant ką tik nuplautų plytelių, ir pajutau labai stiprų skausmą kojoje. Maniau, kad tai – tik labai stiprus sutrenkimas, tačiau jau po kelių akimirkų įsitikinau, kad sužeidimas yra kur kas rimtesnis. Nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad tai – itin sudėtingas kojos lūžis, todėl laukė ilgas gydymosi ir reabilitacijos laikotarpis. Graužiausi ne vien tik dėl prastos savijautos, bet taip pat ir dėl prarastų pinigų, nes į kelionę neišvykome. Raginau draugą pasiimti kitą kompanioną, tačiau buvo likę visai nedaug laiko, o į kelionę vykti vienas nepanoro.

Sveikimo procesas buvo ilgas, o galvoje sukosi labai negatyvios mintys. Praėjus porai mėnesių po šio nelaimingo atsitikimo reabilitacijos centre susipažinau su kita lietuve, kurią juokaudama vadinau savo likimo drauge: ji taip pat gydėsi dėl patirto nelaimingo atsitikimo viešoje vietoje, tačiau jos sužeidimai buvo gerokai didesni nei mano. Ji jau buvo pasidomėjusi galimybėmis gauti išmoką dėl šio patirto nemalonaus įvykio, nes Anglijoje į saugumą žvelgiama tikrai rimtai. Nemeluosiu, nors į galvą buvo atėjusių įvairių minčių, tačiau apie tokią galimybę dar nebuvau rimtai pasvarsčiusi, ir tuo nepasidomėjau. Mane labai nustebino tai, kad gauti kompensaciją yra gerokai lengviau nei atrodo, todėl nedelsdama ėmiausi tam tikrų veiksmų.

Apsilankiau man rekomenduotos įmonės „Insito Group“ internetinėje svetainėje, ir susisiekiau čia nurodytais kontaktais. Papasakojau apie man nutikusį nelaimingą atsitikimą, ir labai nustebau, kad atsakymą gavau dar tą pačią dieną. Nors su įvairiais teisiniais reikalais man yra tekę susidurti ir anksčiau, tačiau procesai visuomet būdavo ilgi ir tikrai varginantys. Ši kompanija man padėjo ne tik gauti tikrai didelę kompensaciją, bet taip pat ir sutvarkė reikalingus dokumentus, o tai jau tikrai nemažas privalumas. Džiugino tai, kad dokumentų tvarkymas bei konsultacija man visiškai nieko nekainavo, todėl galėjau išvengti papildomų išlaidų, kurių tuo metu tikrai netrūko. Nors ir gavau nemokamą gydymą, tačiau vėliau laukė fizioterapijos užsiėmimai, kurie padeda kur kas greičiau atsitiesti, tačiau kainuoja tikrai nepigiai.

Mano gauta kompensacija viršijo lūkesčius: pinigai buvo išmokėti ne tik už patirtą įvykį, bet taip pat ir už fizioterapijos išlaidas, kurios buvo tikrai nemažos. Mano situacija buvo gana kurioziška: eidama į slidinėjimo prekių parduotuvę paslydau ant ką tik išplautų parduotuvės teritorijai priklausančių grindų, ant kurių nebuvo pastatytas įspėjamasis ženklas. Gauti kompensaciją galėjau be jokių nesklandumų, ir dar labiau džiugino tai, kad pinigai buvo išmokėti jau po kelių mėnesių. Nors buvau nusiteikusi, kad gali tekti laukti kur kas ilgiau, tačiau procesas buvo pakankamai greitas ir labai sklandus. Man tereikėjo kreiptis į profesionalus, kurie rūpinasi kompensacijų gavimu, ir dabar turiu galimybę ne tik papildyti ištuštėjusių santaupų sąskaitą, bet taip pat planuoti kitą kelionę. Nors slidinėti tikriausiai dar ilgai negalėsiu, tačiau manau, kad poilsinės kelionės tikrai nusipelniau, ir dabar tą tikrai galiu sau leisti.

Nuoširdžiai dėkoju „Insito Group“ konsultantams, kurie suteikė visą man reikalingą informaciją, ir pasirūpino, kad kompensacijos gavimas būtų kiek įmanoma sklandesnis, ir šis nemalonus atsitikimas nebetemdytų nuotaikos.

Daugiau informacijos apie kompensacjų galimybes įvykus nelaimingui atsitikimui viešoje vietoje rasite čia: https://insito-kompensacijos.uk/wypadki/ivykiai-viesosiose-vietose/

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: