REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Nemokamos viešos paskaitos apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinaciją

UAB „Eurointegracijos projektai“ Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro užsakymu organizuoja viešas paskaitas tema „D.U.K apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinaciją“. Paskaitų metu siekiama plėsti visuomenės informuotumą apie užkrečiamąsias ligas ir vakcinacijos reikšmę. Paskaitas ves Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai.  Paskaitos vyks tris dienas, jų metu bus nagrinėjamos aktualijas atitinkančios temos:

– Birželio 25 d. (9:00-17:00 val.): Virusiniai hepatitai, Tuberkuliozė ir kaip jos išvengti?, Mitai apie skiepus, Kokiomis infekcinėmis ligomis sergame Lietuvoje?, Kokios galimos nepageidaujamos reakcijos į skiepus?, Erkė, ką apie jas verta žinoti? Kodėl reikia skiepyti vaikus?

-Birželio 26 d. (9:00-17:00 val.): Saugaus maisto ir rankų higienos svarba, Brangiausiai kainuojanti liga – gripas ir dažniausia jo komplikacija pneumokokinė infekcija, Skiepijimų reikšmė šiandien, Vėjaraupiai – vaikiška liga?, Rota virusinė infekcija, Kam tuberkuliozė pavojingiausia?, Tymai – dar viena grįžtanti infekcija, Vakcinos visam gyvenimui, Ar būtinai erkės įsisiurbimas turi baigtis liga?.

-Birželio 27 d. (9:00-17:00 val.): Hepatitų profilaktika, Tuberkuliozės istorija ir ką vertą apie ją žinoti?, Erkių ir vabzdžių platinamos ligos, ŽPV infekcija ir kaip jos išvengti, Raudoniukė, kiaulytė ir poliomielitas ar vis dar aktualios ligos?, Ar Haemophilus influenzae – klastingas priešas?.

Paskaitos vyks adresu Draugystės pr. 25,  Šiauliai.

Į viešas paskaitas Šiaulių miesto ir rajono gyventojus kviečiame registruotis iki birželio 20 d.
Registracija vykdoma el. paštu – l.zukauskiene@eip.lt , nurodant savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį arba užpildant elektroninę registracijos formą adresu: http://bit.ly/registracija_DUK. Išankstinė registracija yra būtina.

Viešos paskaitos vykdomos įgyvendinat projektą „Tikslinės grupės vaikų skiepijimo apimčių įvertinimas, specialistų ir visuomenės sveikatos raštingumo didinimas užkrečiamųjų ligų profilaktikos tema“.
Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Projektą koordinuojantis asmuo:

Irinijus Steponavičius
UAB „Eurointegracijos projektai“ mokymų ir tyrimų skyriaus vadovas
El. paštas: i.steponavicius@eip.lt
Mob. tel. 8 656 76391

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Panašūs straipsniai

15-09-02 Lietuvą pasiekė sezoninio gripo vakcina (0)

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: