REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Startuoja naujas Erasmus+ mobilumo projektas!

Erasmus+ programos profesinio mokymo mobilumo veiklų konkurse VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklai skirtas finansavimas projekto „Kompetencijų kėlimas tarptautinėje aplinkoje – raktas į profesinio mokymo kokybę“ Nr.2019-1-LT01-KA116-060120 vykdymui! Pasirašyta dotacijos sutartis su Švietimo mainų paramos fondu.

Vykdant profesinio mokymo mobilumo Chartijoje pasirašytus įsipareigojimus, tarptautiškumo plėtra yra integruota į VšĮ Kuršėnų PM 2019 – 2021 m. strateginį švietimo planą.  Planuojant 2019 – 2020 m. m. mobilumo veiklas ir srautus atsižvelgta į rajono, nacionalinės ir europinės politikos tikslus bei poreikius, Europos Komisijos naujų iniciatyvų skatinimą.

Projekte bus tęsiamas bendradarbiavimas su partneriais Ispanijoje (Tenerifėje), Portugalijoje, Vokietijoje ir Italijoje.

16 Kuršėnų politechnikos mokyklos automobilių mechaniko, konditerio, apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programų mokinių naujų praktinių įgūdžių ir kompetencijų sieks stažuotėse Tenerifės, Vokietijos ir Portugalijos įmonėse arba profesinio mokymo centruose.

12 darbuotojų kvalifikaciją kels Ispanijoje, Italijoje ir Portugalijoje, dalyvaudami darbo stebėjimo/asistavimo veiklose profesinio rengimo institucijose.

Salvinija Paulauskienė
VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: