REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Padėka tiems, kurie gerumu dalijasi su visais, kam jis reikalingas Nuotraukos

Gerumą, kuriuo dalijasi žmonės, nematoma gija sujungia ir perduoda tiems, kuriems labai svarbu padėti. Niekas to nesupras, kaip šie nematomi pagalbininkai suburia draugėn tuos, kurie gyvenimo nublokšti ir pasimetę tyliai grimzta į nuoskaudų liūną.

Jau antrus metus Šiaulių rajono Drąsučių mokyklą aplanko svečiai iš organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“. Susitikimą iniciavo organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ atstovė Simona Wagner ir Drąsučių mokyklos ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Vaitkienė. Organizacijos atstovas Peter Dittmar kartu su savo šaunia komanda atvežė labai daug udgomųjų priemonių, rūbų, avalynės, maisto produktų. Kiekvienas mokyklos moksleivis gavo maisto produktų lauknešėlį, taip pat galėjo pasirinkti sau tinkamų rūbų ir avalynės. Parama buvo suteikta seniūnijos daugiavaikėms šeimoms, vienišoms mamytėms, bendradarbiaujant su socialiniais darbuotojais.

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Boružiukai“ sulaukė išskirtinio svečių dėmesio, nes kartu su Vokietijos darželio Kinderhaus Wirbelwind Kirchstraße auklėtoja Nadi dalyvauja tarptautiniame projekte „Moliūgo kelias“. Mažieji ugdytiniai svečiams padovanojo savo nupieštus piešinius, šokius, daineles, taip pat pakvietė ir kartu pašokti. Svečiai taip pat atvežė daug lauktuvių mažiesiems Drąsučių mokyklos ugdytiniams.

Organizacijos atstovas Peter Dittmar ir Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sutarė dėl tolimesnio „Kinder brauchen uncere Hilfe“  bendravimo ir bendradarbiavimo. Drąsučių mokyklos bendruomenės, tėvelių ir moksleivių padedami tariame nuoširdų ačiū tiems, kurie vienaip ar kitaip padeda pajusti gyvenimo džiaugsmą. Beje, visi žino, kad už gautą gėrį, pagalbą, privalu ir atsilyginti, nors ir nebūtinai tam, kuris tau padarė gera. Juk niekada gerumo nebūna per daug!

Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos
Mokytojos I. Jonuškienė ir L. Vaitkienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: