REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Stovyklos „Dengtiltis’23“ organizatoriai sako ačiū

Penkios dienos gamtoje, Kurtuvėnų regioninio parko miškuose prie Dubysos krantų, su 160 jaunų žmonių. Daug juoko, pažinčių, iššūkių, išlieto prakaito sportinėse varžybose, pabėgimų nuo „naikintojų“ ir azarto saugant gyvybes, bemiegių naktų ir pokalbių bei dainų prie laužo su gitara. Tai tik keletas žodžių, kurie toli gražu nenusako visko, kas ten vyksta, nes reikia patirti, pajausti, išgyventi… Tik tada Dengtilčio stovyklą įsimylėsi taip, kad vasaros pradžios be jos nebeįsivaizduosi!

Vasaros pradžios be Dengtilčio stovyklos neįsivaizduoja Erika Anilionytė. Jai ši stovykla jau 9-inta. Erika sako, kad „Dengtiltyje beprotiškai viskas nuoširdu ir nieko nėra suvaidinta, visų šypsenos skaidrina dieną. Pokalbiai prie laužo, nuotykiai miške ir dainos… Ech… Taip ir laukiu kitų metų. Išvykusi iš stovyklos, vakare vėl norisi grįžti“. Erika išvyksta studijuoti į užsienį, bet net neabejoja, kad kitąmet į Dengtiltį sugrįš.

Pirmą savo AČIŪ sakom Erikai ir visiems kitiems ilgamečiams stovyklos dalyviams, kurie uždega Dengtilčio dvasia jaunuosius stvyklautojus. Senieji stovyklos dalyviai šiemet buvo ypatingai iniciatyvūs ir aktyvūs, papildė ir iki galo užpildė stovyklą tiek veiklomis, tiek savo gera energija. AČIŪ sakom jaunimo centro savanoriams, kurie ruošėsi stovyklai dar gerokai anksčiau. Nors ir maža, bet labai vieninga ir draugiška savanorių komanda šiais metais dirbo stovykloje. Labai nuoširdų AČIŪ sakom Ramūnui Karbauskiui už jau 23 metus skiriamą laiką ir nuoširdų dėmesį jauniems žmonėms, kad ir kokia įtempta jo darbotvarkė būtų. Su Ramūnu stovykloje ramu ir saugu, o jo organizuojami kariniai žaidimai miške – viena įdomiausių stovyklos veiklų.

Ši stovykla, kaip ir daugelis jaunimo centro veiklų, iš dalies yra finansuojama iš Jaunimo reikalų departamento finansuotos programos „Visai kokybiški batai“.  AČIŪ Jaunimo reikalų departamentui sakom už ilgametį palaikymą, pasitikėjimą, dėmesį atvirajam darbui su jaunimu, kuris Jūsų dėka tampa vis labiau pripažintas, įvertintas. Ir ačiū už nuoširdų ir atvirą bendradarbiavimą. Dengtilčio stovyklą finansuoja ir Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba. AČIŪ Šiaulių rajono savivaldybės administracijai ir jaunimo reikalų koordinatorei Simonai Dambrauskienei už nuolatinę pagalbą, paramą. Skambutis su klausimu „Gal galiu padėti, gal kažkokių darbų nepadarytų yra?“ padeda atsipalaiduoti ir lengviau viską įveikti paskutinėmis dienomis J.

AČIŪ sakom Bubių seniūnui Vytautui Slabiui. Su šiuo žmogumi techniniai reikalai lengvai ir paprastai sutvarkomi jau daug metų. AČIŪ už nuoširdų rūpinimąsi stovykla. Taip pat labai senas ir geras partneris organizuojant šią stovyklą yra Šiaulių Agrocentras. AČIŪ sakom direktoriui ir darbuotojams, kurie jau puikiai žino, ko mums visada reikia, ir yra tam pasiruošę. Jaučiam Jūsų nuoširdų norą prisidėti ir padėti.

Didelis ir nuoširdus AČIŪ Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnams. Regis, su šiais pareigūnais mus sieja meilė iš pirmo žvilgsnio, kuri prasidėjo prieš penkis metus.  Žavimės Jūsų darbu ir esam laimingi, kad būnat kartu visa širdimi. Lengva, malonu su Jumis bendradarbiauti. AČIŪ Naisių Žemės ūkio bendrovei už elektrą miške ir UAB „Silekai“ už geriamąjį vandenį (šiais metais jo išgėrėm ypatingai daug).

AČIŪ Krašto apsaugos savanorių kuopai už iššūkių pilną trasą, greitą ir nuoširdų darbą ją organizuojant. AČIŪ Naisių vasaros teatrui už jaukų, ramų, muzikinį vakarą stovyklos dalyviams ir svečiams. AČIŪ folklorinių šokių mokytojai Loretai Lideikienei už įspūdingą šokių vakarėlį. AČIŪ Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biurui už energingas mankštas ir įdomias veiklas paskutinį rytą. AČIŪ Vidai Ragauskienei už Petankės pamokas. Taip pat AČIŪ sakom stovyklos kaimynams už pakantumą kartu su mumis klausant muzikos ir už draugiškai sutiktus vis priklystančius ir pasiklydusius dalyvius. AČIŪ ir svetainei Pušynas: buvom sotūs ir laimingi.  AČIŪ dalyvių tėvams už pasitikėjimą ir drąsą išleisti vaikus į tokį iššūkį. AČIŪ su jaunimu stovyklavusiems mokytojams ir vadovams. Jūs esat ypatingi! AČIŪ Meškuičių kuopai. Jūs įkvepiat ir motyvuojat kitus. Nors ir esat ilgamečiai stovyklos nugalėtojai, Jūsų buvimas su jaunesniais dalyviais visada yra lygiavertis ir draugiškas. Tai yra vertybė.

Labai tikimės, kad nieko nepraleidom. O jei praleidom tai sakom nuoširdų AČIŪ J. Stovykla šiais metais buvo kiek mažesnė, bet atmosfera, dalyvių tarpusavio bendravimas, dalijimasis viskuo, draugiškumas, nuoširdumas lenkė medžių viršūnes kartu su vėjo gūsiais paskutinę parą. Galbūt dėl to taip nuoširdžiai norisi visiems dėkoti.

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė Kristina Pinskienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: