REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sidabrinis Europos kiokušin karatė čempionatas Prahoje

Birželio 28-29 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Europos kiokušin karatė U16, U18, U20 čempionatas. Šiame čempionate puikiai sekėsi nuvykusiems kuršėniškiams kadetams iki 16 metų Gvidui Rimkui ir Lukui Neimantui. Abu iškovojo sidabro medalius.

Gvidas dalyvavo 60-65kg svorio kategorijoje. Pirmas 3 kovas laimėjo įtikinamai per pagrindinius kovų laikus, be pratęsimų. Įveikti: baltarusis, rumunas ir lenkas. Finalinėje kovoje kuršėniškis dominavo, tačiau praleistas smūgis į šalmą atnešė gruzinui Shota Shubitidze pergalę ir čempiono titulą.

Taip pat finalinėje kovoje gruzino pranašumą teko pripažinti ir Lukui. Kuršėniškis padarė keletą klaidų, už kurias teisėjai jį nubaudė įspėjimais ir pergalę atidavė dar vienam Gruzijos atstovui Davit Mskhaladze. Iki finalo, pačioje sunkiausioje kategorijoje (virš 75 kg) Lukas laimėjo kovas prieš labai pajėgius sportininkus iš Bulgarijos ir Ukrainos.

Po ilgos pertraukos, į Kuršėnus, grįžo medaliai iš Europos kiokušin karatė čempionato. Tikimės, kad ateityje jų bus daugiau ir vis aukštesnės vertės. Jau kitais metais galėsime bandyti atsirevanšuoti ir dėl jų kovoti Gruzijoje.

Sportininkus paruošė ir į varžybas lydėjo Valdemaras Mitkus ir teisėjas Vygandas Milieška.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: