REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Patogioms kelionėms: Sixt Vilnius

Gyvenimo tempas diktuoja naujus įpročius, tampa svarbu kuo greičiau nuvykti iš vieno taško į kitą. Tokiais atvejais svarbų vaidmenį kuria ir paslaugos, kuriomis tenka naudotis. Tarkim, automobilių nuoma su “Sixt Vilnius”. Kitaip nei kiti šios paslaugos teikėjai, minėta kompanija savo klientams garantuoja konfidencialumą ir lankstumą.

Nuomos galimybės

Automobilių nuoma atveria galimybes kur kas paprasčiau planuoti savo keliones, nepriklausomai nuo to, kokios tolimos jos būtų. Nesunku pastebėti, kad didžiausią saugumą teikia naudojimasis tų įmonių, kurios nebėra rinkos naujokės, paslaugomis. Tarkim, “Sixt Vilnius” turi ne tik milžinišką automobilių parką, bet ir gali pasiūlyti daug taškų, kuriuose būtų galima palikti transporto priemonę, pasibaigus nuomos sutarčiai.

Minėtos kompanijos siūlomas paslaugas išbandę kai kurie klientai net ryžtąsi atsisakyti savo turimų transporto priemonių. Tokia praktika jau nieko nebestebina, tai tampa įprasta ne tik Lietuvoje. Taip įprastai nusprendžia tie, kuriems įprasta dažnai keisti automobilius. Tai būna žmonės, kuriems itin svarbus jų įvaizdis. Toks sprendimas sutaupo marias laiko: nereikia sukti galvos dėl automobilio techninės būklės, draudimo, nėra daugelio kitų niuansų, kurie neišvengiamai po kurio laiko ima varginti tuos, kurie turi nuosavą automobilį.

“Sixt Vilnius” – verta rinktis

Nuomoti automobilius vis dažniau nusprendžia ir įvairių įmonių savininkai, jais aprūpinami ir darbuotojai. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir garantuoja pageidaujamą komfortą. Jei nutinka kokia bėda, sugedusi transporto priemonė gali būti greitai pakeista į kitą, tad suplanuotos kelionės, susitikimai nenueis šuniui ant uodegos.

“Sixt Vilnius” sukuria tokį patogumą, apie kokį iki šiol galima tik pasvajoti. Šis pojūtis tampa svarbus, kai laukiama ypatingo vizito, neeilinių svečių ar verslo partnerių. Kai įmonė neturi vairuotojų, tokiais atvejais galima rinktis dar vieną puikią alternatyvą – išsinuomoti automobilį kartu su vairuotoju. Šias “Sixt Vilnius” paslaugas išbandę verslininkai teigia, kad toks sandėris gali atsipirkti ir finansiškai – ypatingiems svečiams suteiktas išskirtinis komfortas gali tapti koziriu net priimant svarbius verslo sprendimus. O taip neretai ir nutinka.

“Sixt Vilnius” automobilių nuoma gali nuvilti tik tuomet, kai pasirenkamos menkai žinomos kompanijos. Taip nutinka ne tik dėl patirties stokos šiame versle, bet ir dėl siauro paslaugų spektro. Prieš pasirašant nuomos sutartis kiekvienam atidžiai vertėtų susipažinti su kiekvienu jos punktu, kad to to santykių aiškinimasis neperaugtų į teisminius ginčus.

Automobilių nuoma

Kad ir kokia gera būtų nuosava mašina, gyvenime ar versle pasitaiko aibės situacijų, kai norime jaustis užtikrintiems dėl planuojamų kelionių. Taip galima pasijustis, pasirinkus “Sixt Vilnius”. Pastebima, kad šių paslaugų kokybę išbandę žmonės internetinėje erdvėje yra palikę ne vieną atsiliepimą, komentarą, tad verta susipažinti ir su jais.

“Sixt Vilnius” yra automobilių nuomos rinkos senbuviai, kurių paslaugomis naudojasi ne tik tautiečiai ar kaimynai latviai, bet ir daugelis kitų Europos šalių gyventojų. Dažnas jų vertina šios kompanijos lankstumą. Tarkim, kad ir panorėjus kito automobilio. Visiškai nesunku šį norą realizuoti, susisiekus su šios kompanijos atstovais. Bet kokia kritinė situacija taip pat būna itin operatyviai išspręsta, nes su “Sixt Vilnius” atstovais galima praktiškai susisiekti bet kuriuo paros metu. Šis faktorius yra nepaprastai svarbus tiems, kurie brangina savo laiką. “Sixt Vilnius” vertina tiek savo, tiek visų savo klientų laiką ir pinigus, tad net ir patys reikliausi klientai vis sugrįžta atgal. Tai liudija iš iškirtinai geri atsiliepimai internete.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: