REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paskutinės minutės staigmena vos nepavertė vestuvių košmaru

26-erių metų Lina praėjusiais metais turėjo bene įsimintiniausią savo gyvenimo šventę. 2018-ųjų vasarą moteris ištekėjo. Dabar ji vestuves atsimena su plačia šypsena, tačiau moteris neneigia, jog prieš ceremoniją buvo daug streso ir įtampos.

Pasak Linos, bene į labiausiai nepatogią padėtį ją pastatė manikiūro ir pedikiūro meistrė, kuri paskutinę minutę nebegalėjo jos priimti.

Dieną iki vestuvių netvarkytais nagais

Dieną prieš savo vestuves Lina turėjo eiti pas manikiūro ir pedikiūro meistrę. Viskas buvo sutarta gerokai iš anksto, tačiau kelios valandos prieš vizitą moteris sulaukė netikėto skambučio. Jai buvo pranešta, jog dėl nenumatytų aplinkybių meistrė jos priimti negalės.

„Sulaukiau skambučio, jog manęs priimti negalės. Tikrai nepykau ant meistrės, nes gyvenime visko būna. Tačiau man buvo didelis stresas, kadangi likau netvarkingais nagais likus vos dienai iki vestuvių. Žinote, rūpesčių ir taip milijonas, laiko nėra, o dar nutinka tokia situacija“, – pasakoja Lina.

Išeitį rado

Pati Lina ieškoti alternatyvų paprasčiausiai neturėjo laiko, todėl čia pagalbos ranką jai ištiesė sesuo Miglė. Ji apskambino ne vieną grožio saloną ir galiausiai sutarė, kad Linai būtų atliktas manikiūras Vilniuje Gatineau grožio namuose.

Anksčiau Lina visuomet eidavo pas tą pačią meistrę, todėl nieko keisti per daug nenorėjo. Visgi, rinktis nebuvo iš ko, todėl jau po kelių valandų jai buvo atliktos procedūros. Pastarosios tikrai labai maloniai nustebino.

„Esu labai dėkinga sesei, kuri sugebėjo suderinti tokį laiką, kaip buvau prieš tai sutarusi ir aš. Be to, esu dėkinga ir salonui už operatyvumą ir greitą reakciją.

Mane tikrai labai patenkino galutinis rezultatas. Mane supažindino su naujausiomis vestuvinio manikiūro tendencijomis ir padėjo rasti variantą kuris idealiai tiktų man“, – džiaugėsi Lina.

Nuotakoms pataria visuomet turėti planą B

Linai viskas baigėsi sėkmingai, tačiau dabar ji visoms nuotakoms pataria turėti planą B. Kaip sako pati moteris, sėkmė gali nusišypsoti ne visuomet, o kiekviena moteris per savo vestuves nori atrodyti tiesiog nepriekaištingai.

„Man pasisekė, kad galiausiai likau viskuo patenkinta ir viskas pavyko, – sakė Lina. – Tačiau kartu nebuvau pasiruošusi, kad kažkas vyks ne pagal planą ir dabar tą patariu daryti kitoms nuotakoms. Juk ne veltui yra sakoma, jog atsarga gėdos nedaro“.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: