REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Festivalyje „Naisių vasara“ – edukaciniai užsiėmimai vaikams Nuotraukos

10-asis festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2019“, vykęs liepos 13–14 d., buvo skirtas Žemaitijos metams. Kaip visuomet, jis buvo kupinas įvairiausių koncertų, pramogų, edukacinių užsiėmimų, susitikimų su žinomais žmonėmis. Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kaip ir kasmet, prisijungia prie šio festivalio ir organizuoja kūrybiškumą skatinančias edukacines veiklas. Šiemet atvykusieji į mūsų bibliotekos erdvę Baltų arenoje turėjo galimybę išbandyti save užduočių ruože, kuriame gamino spalvotai juodą knygos skirtuką, skudurinę lėlytę, dekoravo vėliavėlę ir, žinoma, pasigamino šventinį autorinį ženkliuką. Nauja buvo tai, kad šiemet arenoje siūlėme nusifotografuoti prie bibliotekos sukurtos Naisių šventei skirtos iliustruotos fotosienelės bei aplankyti Naisių biblioteką – čia vystytos kino viktorinos ir kompiuterinių žaidimų virtualios realybės pažinimo veiklos.

Susidomėjimas, gera nuotaika lydėjo visą dieną. Dalyvavimas šiame festivalyje – tai galimybė vystyti kūrybines veiklas, geras emocijas, nuotaiką, džiaugsmą, įspūdžius, šypsenas, susitikti su senais draugais ir atrasti naujų! Džiaugiamės, kad bibliotekos organizuojamos veiklos pritraukia vis daugiau dalyvių, jie seka ir domisi mūsų veikla. O mes jau pradedame intensyviai galvoti, kuo lankytojus nustebinti kitais metais. Gal turite idėjų, kviečiame pasidalinti…

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių veiklų organizatorė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: