REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Geru oru gera žaisti lauko žaidimus

Aš per pievas, vasariškai margas,
Išėjau šienaut savų dienų…
Aš dabar namo labai nuvargęs
Ir labai laimingas pareinu .(M. Martinaitis)

Šiltas gražus vasaros laikas – pats tinkamiausias  laikas pabūti gamtoje, tarp senų gerų draugų, susitikti su dar  nepažintais žmonėmis  ir susibičiuliauti.  Juk ne visi turi galimybių ir  noro išvažiuoti,   pakeliauti. O  lauke žaidžiami Petankės ir Bočios žaidimai suartina bendraminčius, mėgstančius gamtą, aktyvų gyvenimą. Visą vasarą, kiekvieną antradienį, Kuršėnų miesto parke vyksta nemokamos Petankės ir Bočios žaidimų pamokos, kurias organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka. Šie žaidimai jau daug dešimtmečių yra žaidžiami visame pasaulyje, ypač jie populiarūs Europoje. Tad ir daugelis lietuvių, keliaujantys po svečias šalis, yra matę žaidžiančius žmones pliažuose, parkuose, ten, kur yra koks laisvas plotelis ir norintys pajudėti, pasimankštinti žaidėjai.

Pažaisti, pasimokyti ateina įvairaus amžiaus kuršėniškių ir vasarotojų. Tai nėra  rimtos varžybos, tai tik lengvas pasportavimas, pasikalbėjimas, smagus taškų skaičiavimas, azartiškas noras laimėti. Vieni mato šiuos žaidimus pirmą kartą,  kiti jau yra šiek tiek žaidę, treti jau gali ir kitus pamokyti.

Na, o šių  pamokų  vienas iš tikslų – populiarinti Petankės ir Bočios žaidimus, pakviesti kuo  daugiau  žmonių.  Nesudėtingas žaidimas, paprastos taisyklės,  visada nuotaikinga kompanija kviečia kuršėniškius,  jų svečius, kaimynus ir draugus ateiti į Kuršėnų miesto parką, aukštų medžių pavėsyje pajudėti, pabendrauti, susidraugauti.

Vida Ragauskienė, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė

Nuotraukos  Kamilės Jonaitytės ir Vidos Ragauskienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: