REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kraštiečiai į Baltijos kelią Vilniuje kviečiami po Šiaulių rajono vėliava

 

Jau paaiškėjo, kur tiksliai Vilniuje bus skiriama vieta Šiaulių rajonui susikibti į šiandienos Baltijos kelią! Atkarpoje tarp Gedimino pilies bokšto ir Mindaugo tilto – nuo 10 iki 14 sektoriaus! Sektoriai bus sužymėti ant grindinio! Šiaulių rajono savivaldybė kviečia į Baltijos kelio renginius Vilniuje Kuršėniškių klubo narius, visus, gyvenančius, besimokančius, ar rugpjūčio 23 dieną būsiančius Vilniuje iš Šiaulių rajono kilusius, su Šiaulių rajonu susijusius žmones. Kraštiečiai, ateikite susikibti į šiandienos Baltijos kelią Vilniuje su Šiaulių rajono žmonėmis po savivaldybės vėliava!

Šiaulių rajonas įsilies į Lietuvių etninės kultūros draugijos organizuojamą Gyvosios Grandinės akciją „Baltijos kelias 30“ Vilniuje!

Primename, kad lygiai 18 valandą Gyvoji grandinė nuo Gedimino Pilies Bokšto nusidrieks iki Ukmergės plento, planuojama, kad į Gyvąją Grandinę susikibs apie 10 000 žmonių.

Šiaulių rajonui šioje Gyvojoje grandinėje bus išskirta atkarpa, į kurią ir kviečiami susikibti ir atvykusieji Savivaldybės autobusais bei iš Šiaulių rajono į šį renginį, ir Vilniuje gyvenantys, besimokantys ar besisvečiuojantys Šiaulių rajono žmonės.

Visi esate laukiami, nes esate labai svarbūs savo valstybei, savo tautai ir vienas kitam – susikibkime lygiai 18 valandą į Baltijos kelią.

19 valandą Katedros aikštėje galėsite dalyvauti iškilmingame koncerte. Savivaldybės išnuomotas autobusas parveš visus, pilnus įspūdžių, atgal į Šiaulius ir Kuršėnus.

Šią dieną būkime ne žiūrovais, o dalyviais. Su džiaugsmu, dainomis prisiminkime akimirkas, kai prieš 30 metų pabudome, kaip valstybė, kaip tauta, kaip drauge su Latvija ir Estija nustebinome Europą ir pasaulį. Turime šansą tai pakartoti!

SVARBU!

• Šiaulių rajono savivaldybė pasirūpins valstybės, rajono vėliavomis, taip pat tautine atributika. Turintys galimybę pasiimti savo vėliavas – būtinai tai padarykite.

• Pagrindiniai Baltijos kelio simboliai prieš 30 metų – vėliavos, kardelių puokštės, žvakelės, perrištos juodais kaspinais minint Juodojo kaspino dieną. Taip pat Baltijos kelyje žmonės rankose laikė radijo imtuvus – tai buvo pagrindinė ryšio priemonė. Visi šie akcentai tiks dalyvaujant Baltijos kelio renginiuose.

• Nepamirškite šių istorinių Baltijos kelio akimirkų įamžinti nuotraukose – jos taps svarbia istorine medžiaga, taip, kaip ir nuotraukos, darytos prieš 30 metų – jos turi neįkainojamą vertę.

• Dalyvaukite ir perduokite žinią apie šiandienos Baltijos kelią, tiems, kurių kol kas ji nepasiekė, kad visi norintys galėtų dalyvauti šiame istoriniame įvykyje.

Daugiau informacijos, kuri nuolatos bus atnaujinama, rasite Šiaulių rajono savivaldybės tinklapyje www.siauliuraj.lt, taip pat socialiniame tinkle Facebook paskyroje – Šiaulių rajono savivaldybė.

 

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: