REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Mototurizmo ralyje ir kuršėniškių komanda Nuotraukos

Praėjusį šeštadienį (2019-08-24) vyko RYTERNA MODUL MOTOTOURISM RALLY 2019, kuriame jau antri metai iš eilės dalyvavo motociklų gerbėjų komanda iš Kuršėnų: Antanas Bezaras, Rolandas Matulis, Tomas Gudavičius, Vaida Gudavičienė, Monika Milieškaitė ir Vygandas Milieška.

Šis ralis vyksta nuo 2011 metų ir jame dalyvauja motociklistai iš visos Lietuvos. Ralio dienos ryte dalyviams išsiunčiamas žemėlapis su ralio punktais, kurie išdėstyti per visą Lietuvos teritoriją. Kiekvienas punktas turi savo vertę – t. y. ralio dalyviai, aplankę punktą ir atlikę privalomą užduotį gauna taškus, kurie skaičiuojami ralio finiše. Šiais metais ralis buvo skirtas Baltijos kelio 30-mečiui ir vietovardžiams, kadangi 2019 metai paskelbti vietovardžių metais.

Kuršėniškiai šiais metais kelionę pradėjo aplankydami Šakyną, kurioje buvo vienas iš ralio punktų užkoduotu pavadinimu „Beveik kaip dvynės“. O tos dvynės – tai Šakynos bažnyčia ir koplyčia, esanti senosiose kapinėse prie Šakynos. Kitas aplankytas punktas – Regitra. Tai privalomas punktas, kuriame ralio dalyviai turi pademonstruoti savo važiavimo įgūdžius (pravažiuoti „aštuoniukę“). Savo sugebėjimus pademonstravo Monika, kuri be sunkumų įvykdė privalomąją užduotį. Toliau sekė Šiaulių vandens bokštas, čia 1989 metais suplevėsavo Lietuvos trispalvė. Vėliau Kuršėnų komanda aplankė ralio punktą Radviliškio kultūros centre, kuriame eksponuojama drožėjo Edmundo Gaubo kūryba, Baisogalą su savo išskirtinėmis istorijomis apie „baisius galus“, Devynduonius, kuriuose pasitiko vietinė bendruomenė su vaišėmis ir pasakojimais apie savo kraštą, toliau – Kėdainiai su savo kino studija.

Paskutinis punktas buvo Kauno aviacijos muziejus, kuriame stovi lėktuvas, barstęs gėles Baltijos kelyje. Na ir finišas Birštone. Šių metų ralis, tai neįkainojama patirtis, kuomet malonumas važiuoti motociklu susijungė su Lietuvos pažinimu ir istorinių įvykių prisiminimais.

Vygantas Milieška

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: