REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vasara su karatėAntrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus parašė ir įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“. Šio ir Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektų pagalba karatistams pavyksta praleisti vasarą aktyviai sportuojant.

Kad projektus ir stovyklas pavyktų įgyvendinti kokybiškai karatistai sportuoja puikioje sporto ir laisvalaikio bazėje Balsiuose, o kad sportininkai įgautų daugiau patirties į stovyklas kviečiami svečiai. Šiemet stovyklas padėjo pravesti vieno stipriausių Lietuvoje klubo “Ippon” vadovas Jevgenij Jurut (3 dan).

Visų trenerių darbas, Šiaulių rajono savivaldybės parama, Neformalio vaikų švietimo programų įgyvendinimas ir bendradarbiavimas su Kuršėnų sporto mokykla sudaro puikias sąlygas ne tik užimtumo skatinimui, bet ir aukščiausių sportinių rezultatų siekimui. Karatė sportuojančių Kuršėnuose, Varbūnuose ir Šakynoje gretos nuolat didėja, todėl ir šiemet nuo rugsėjo 2 dienos kviečiame prisijungti į naujai formuojamas grupes ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: