REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sporto šventė Drąsučiuose

 

Jau septintus metus iš eilės rugpjūčio mėnesį Drąsučiuose organizuojama sporto šventė. Šiemet susirinkusiuosius lepino gražus oras, šventės organizatoriai džiaugėsi dalyvių gausa ir puikia jų nuotaika. Sporto šventė organizuota ir finansuota pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“ 2019 metų nacionalinę paramą kaimo bendruomenių veiklai, bei prisidedant vietos verslininkams: Gintaui Kiseliui, Petrui Galkui, Loretai ir Gintarui Jašinskams, ūkininkams: Mariui Šimkui, Mindaugui Liutvinskui, Antanui Mituzui ir Sigitui Atstopui. Ši šventė rengiama norint skatinti visuomenės aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Sporto šventėje vyko įvairios sportinės varžybos: futbolas, tinklinis, krepšinis, rankų lenkimas, šaškių ir šachmatų turnyras, stalo tenisas lauke, šeimų rungtys. Sportininkai, pasiekę geriausių rezultatų, džiaugėsi ne tik medaliais, taurėmis, bet ir padovanotais suvenyrais.

Sporto šventėje dalyvavo Drąsučių kaimo amatininkai ir ūkininkai, jie pristatė savo gaminius: pintus krepšius, medų, gaminius iš veltinio, įvairius mezginius, medienos darbus. Pageidaujantys galėjo įsigyti norimą prekę.

Šventės metu nemokamai vaikai galėjo išbandyti batutą, sumo imtynininkais tapo apsivilkę specialius kostiumus, populiariausias buvo guminis ledo ritulys ir futbolas.

Prie šio renginio pirmą kartą prisijungė Drąsučių biblioteka, kuri pristatė lauko ir stalo žaidimus suaugusiems ir vaikams. Vieni mėtė žiedus į taikinį, kiti statė, kuo aukštesnius bokštus, o patys mažiausieji ant kilimo jungė medinius pagaliukus ir kūrė žemėlapį. Dalyviai patyrė malonių akimirkų, netrūko azarto ir gerų emocijų.

Visus susirinkusius dalyvius ir žiūrovus džiugino baikerių pasirodymai. Šventės dalyviai buvo vaišinami bendruomenės narių virta sriuba.

Daug dėmesio sulaukė metų šeimos apdovanojimai. 2019 m. Drąsučių kaimo metų šeima tapo Jolita, Rolandas, Tautvaldas ir Aronas Jasnauskai. Visa šeima dalyvauja aktyviai dalyvauja Drąsučių bendruomenės veikloje.

Sporto šventę vainikavo smagi diskoteka ir šventinis fejerverkas. Drąsučių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės įgyvendinimo.

Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti

Drąsučių bendruomenės informacija

 

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: