REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pasidalijimas gerąja patirtimi

 

Liepos 15-21 dienomis mūsų mokyklos šeši mokiniai (Adrija Kačiušytė, Austė Dovtartaitė, Livija Sutkutė, Simonas Lauermann, Martynas Pikelis ir Mantas Eigirdas) dalyvavo tarptautinėje jubiliejinėje vertybių ugdymo stovykloje ,,Mums rūpi“. Stovyklą paaugliams finansavo JAV
ambasada Lietuvoje, o ją organizavo LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija).

Drauge su bendraamžiais iš JAV, Lenkijos ir Graikijos mokiniai diskutavo apie žmogaus teises, vertybes, saugumą, ekologiją, gilino savo žinias apie šalių kultūrą, tradicijas, lankytinas vietas. Po stovyklos mokinių kompetencijų ir žinių bagažas labai praturtėjo. Dabar patys mokiniai inicijuoja projektą ,,Mums rūpi“, kurio tikslas yra keisti visuomenės požiūrį į tėvų globos netekusius vaikus. Ugdytiniai apsilankė Kuršėnų vaikų globos namuose ir susipažino su pačiais mažiausiais globotiniais, kurie mūsų moksleivius labai svetingai priėmė. Tokio šilto ir jautraus bendravimo nesitikėjome – mažieji draugai tiesiog pavergė mus savo nuoširdumu ir draugiškumu, svetingai aprodė namus ir augintinius. Pagalba ruošiant pamokėles buvo padėka mažiesiems už jų rūpestį ir pagarbą mums. Tai tik projekto pradžia, tikimės, kad mokiniai toliau tęs pradėtus darbus, vykdys įvairias veiklas.

Inga Klinauskienė
Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: