REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Renginys „Libertis“

 

Rugsėjo 28 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre, parodų salėje vyko jaukus, literatūrinis vakaras „Libertis“. Šio renginio metu vyko pokalbiai apie kūrybą, jos brandą su Valerija Aleksandravičiene – Šiaulių rajono literatų asociacijos pirmininės pavaduotoja, nuostabią poeziją skaitė asociacijos nariai Albina Budreckienė, Virginija Beniušienė, Vytautas Garbinčius ir taip pat Valerija Aleksandravičienė. „Mūsų kūryba yra laisvesnė“ – tokia mintis buvo išsakyta pokalbyje su jaunąja autore Emile Pliuščikaite, kuri parašė ir 2018 metais išleido savo pirmąją knygą „Juodoji fazė“. Knyga pasakoja apie asmenybę, žmogaus sunkumus, kaip juos išgyventi. Taip pat renginio metu vyko knygų mainai. Dalyviai pasidalino savo atsineštomis knygomis, emocijomis ir jausmais! Vakarą nuostabiais gitaros ir saksofono garsais užbūrė jaunas, talentingas ir neįtikėtinai perspektyvus atlikėjas Marius Libas! Dėkojame svečiams, dalyviams ir remėjams: Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybai, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrui, Atviram jaunimo centrui, konditerijos įmonėms „Romana&Co“, UAB „Sigmega“, kavinei „Pušyno svetainė“. Skaitykit, jauskit, ir keiskitės ne tik knygomis, bet ir džiaugsmais!

Kūrybinės raiškos centras

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: