REKLAMA
Kuršėnų politechnikos mokykla
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Baigiamasis projekto, „Kino erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapo „Kinas + fotomenas“, etapas

 

2019 m download the app for movies. spalio 3 dieną, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, pradėjo įgyvendinti projekto „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapą „Kinas + fotomenas“ (dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba) baigiamąjį etapą telefunken apps. Projektu siekiama toliau didinti ir plėsti fotomeno kūrėjų ratą. Projekto dalyviai užsiėmimuose gali atskleisti, ugdyti ir vystyti savo kūrybinį potencialą, tapti intelektualiais kino žiūrovais, žinovais ir prasmingai dalyvauti edukacinėse kino pažinimo veiklose, bei plėsti ir gilinti saviraiškos galimybes fotografijos mene herunterladen. Baigiamuosius užsiėmimus Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazistams ir jų mokytojai metodininkei Žygintai Ivanavičienei vedė Šiaulių kino meno klubo pirmininkas Viktoras Gundajevas desktop app teams. Pirmojo užsiėmimo metu fotografijos meno gerbėjai buvo supažindinti su fotoaparatų įvairove ir jų veikimo – fotografavimo principu, kuris iki šių dienų išlikęs toks pat horses for free. Skirtumas tas, kad dabar fotografuojamas vaizdas užfiksuojamos skaitmeninėse laikmenose, o anksčiau – fotojuostelėse. Fotoaparatas naudojamas ne tik fotografavimui, bet jis kuo puikiausiai tinka ir filmavimui. Norint gražiai ir tinkamai užfiksuoti norimą kadrą ar nufilmuoti vien tik fotoaparato neužtenka. Tam yra naudojami priedai: įvairūs objektyvai ir jų priedai (filtrai, blendos, perėjimo žiedai), blykstės ir kt. Foto studijose priedų yra dar daugiau ir įvairesnių. Edukatorius V. Gundajevas trumpai ir aiškiai papasakojo dažniausiai naudojamų priedų reikšmę, kada ir ką fotografuojant jis naudojamas. Norint nufotografuoti norimą vaizdą, kad jis būtų aiškus ir ryškus nuotraukoje, reikia tinkamai tarpusavyje sureguliuoti fotoaparatą ir priedus.

Trumpa, bet informatyvi paskaita apie fotoaparatus ir jų priedus, praėjo labai greitai. Norint pateiktą medžiagą lengviau suprasti lektorius patarė, kur ieškoti informacijos ir savarankiškai pasidomėti. Kitų užsiėmimų metu, jaunieji fotomeno gerbėjai, praktiškai išbandys meninio fotografavimo ir filmavimo subtilybes. Tikimasi, kad po visų užsiėmimų fotomeno gerbėjai taps tikrais fotomeno kūrėjais.

 

 

Neringa Skėrytė,

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

 

Projektą remia

Projekto partneris

Projektą vykdo

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMAdownload the app for movies

telefunken apps herunterladen desktop app teams horses for free

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g chrome seite herunterladen. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu hoe excel download. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val Download last chaos. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

chrome seite herunterladen

hoe excel download Download last chaos
hoe excel download

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime chrome seite herunterladen!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Download last chaos

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų chrome seite herunterladen?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose hoe excel download?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos Download last chaos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

chrome seite herunterladen

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

hoe excel download Download last chaos