REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“ antrojo intensyvaus sezono pradžia

 

„Skatinti, motyvuoti Šiaulių rajono gyventojus ir svečius būti fiziškai aktyviems. Įtraukti kuo daugiau dalyvių į praktinę veiklą bei formuoti atsakingą rūpinimąsi savo pačių sveikata“. Tai yra vienas iš pagrindinių Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekto ,,Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 tikslų. Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis bendrai finansuojamo projekto veiklos prasidėjo nuo 2018 metų rugsėjo mėnesio, o pagreitį įgavo jau 2019 metų pradžioje, sausio mėnesį. Per šį laikotarpį Šiaulių rajone vyko įvairiausios veiklos: nuo paskaitų mokiniams, darbingo amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir senjorams, iki praktinių užsiėmimų, treniruočių visoms šioms tikslinėms grupėms. Šiaulių rajono gyventojai turėjo galimybę susipažinti su gerai visiems žinomais lektoriais, specialistais, treneriais, psichologais bei sužinoti naujausios informacijos apie mitybos ir fizinio aktyvumo reikšmę sveikatai, apie žalingų įpročių žalą ir padarinius žmogaus organizmui, apie geros psichinės būklės svarbą bei onkologinių ir kitų ligų profilaktiką. Taip pat visi rajono gyventojai galėjo dalyvauti konkursuose ir laimėti puikių prizų.

Antrąjį mokymų ciklą pradėjome įgyvendinti nuo šių metų rugsėjo mėnesio. Primename, kad Šiaulių rajone bus vykdomos šiaurietiškojo ėjimo, jogos ir funkcinės treniruotės, praktiniai ir teoriniai kineziterapijos užsiėmimai, paskaitos apie mitybą, fizinį aktyvumą, žalingus įpročius bei psichinės sveikatos gerinimo veiklos. Taip pat kviesime dalyvauti sveikiausių patiekalų bei kituose konkursuose.

Šio projekto dėka, tapome dar labiau žinomi bei matomi visame Šiaulių rajone ir tuo labai džiaugiamės!

Informaciją apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Skaistė Grigytė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: