REKLAMA
Kuršėnų politechnikos mokykla
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ekskursija į seimą

 

Drąsučių mokyklos 4-10 klasių mokiniai vyko ekskursijon į Vilnių, į Lietuvos Respublikos Seimą ir neseniai atidarytą Seimo lankytojų centrą whatsapp herunterladen für windows 7. Juos lydėjo Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė.

Nuvykę į Seimą, mokiniai pirmiausia buvo pakviesti į Seimo posėdžių salę, kur tuo metu vyko Seimo plenarinis posėdis herunterladen. Po to jie apžiūrėjo Konstitucijos salę, kurioje 1990 metais, paskelbus Nepriklausomybę, vyko pagrindinės spaudos konferencijos, Kovo 11-osios Akto salę, kurioje vyksta iškilmingi posėdžiai svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti, Aleksandro Stulginskio salę, kurioje dažniausiai posėdžiauja Seimo valdyba, Algirdo Mykolo Brazausko salę, kurioje vyksta susitikimai su užsienio šalių delegacijomis, Respublikos Prezidento salę, kurioje apsistoja į Seimą atvykęs Prezidentas, Šventojo Jono Pauliaus aūlą, Laisvės gynėjų galeriją ir kitas Seimo erdvėse eksponuojamas parodas download stranded for free. Mokiniai turėjo progą susitikti ir su mūsų rajone išrinkta Seimo nare, Seimo Pirmininko pirmąja pavaduotoja Rima Baškiene. Seimo narė ne tik labai šiltai bendravo su mokiniais, bet ir pavaišino juos arbata, saldumynais, įteikė kiekvienam po dovanėlę prisiminimui apie lankymąsi Seime.

Iš Seimo mokiniai vyko į neseniai duris atvėrusį Seimo lankytojų centrą ir tapo pirmaisiais šio centro lankytojais. Mokiniams buvo plačiau papasakota apie Seimo darbą, organizuotas Seimo posėdžio vaidmenų žaidimas, viktorina apie Seimą. Po viktorinos mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti Seimo lankytojų centre eksponuojamas parodas.

Ekskursija visiems labai patiko.

 

Drąsučių mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Virgilija Jocienė

Nuotraukoje:

Drąsučių mokyklos mokiniai Lietuvos Respublikos Seime.
  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui