REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ekskursija į seimą

 

Drąsučių mokyklos 4-10 klasių mokiniai vyko ekskursijon į Vilnių, į Lietuvos Respublikos Seimą ir neseniai atidarytą Seimo lankytojų centrą. Juos lydėjo Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė.

Nuvykę į Seimą, mokiniai pirmiausia buvo pakviesti į Seimo posėdžių salę, kur tuo metu vyko Seimo plenarinis posėdis. Po to jie apžiūrėjo Konstitucijos salę, kurioje 1990 metais, paskelbus Nepriklausomybę, vyko pagrindinės spaudos konferencijos, Kovo 11-osios Akto salę, kurioje vyksta iškilmingi posėdžiai svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti, Aleksandro Stulginskio salę, kurioje dažniausiai posėdžiauja Seimo valdyba, Algirdo Mykolo Brazausko salę, kurioje vyksta susitikimai su užsienio šalių delegacijomis, Respublikos Prezidento salę, kurioje apsistoja į Seimą atvykęs Prezidentas, Šventojo Jono Pauliaus aūlą, Laisvės gynėjų galeriją ir kitas Seimo erdvėse eksponuojamas parodas. Mokiniai turėjo progą susitikti ir su mūsų rajone išrinkta Seimo nare, Seimo Pirmininko pirmąja pavaduotoja Rima Baškiene. Seimo narė ne tik labai šiltai bendravo su mokiniais, bet ir pavaišino juos arbata, saldumynais, įteikė kiekvienam po dovanėlę prisiminimui apie lankymąsi Seime.

Iš Seimo mokiniai vyko į neseniai duris atvėrusį Seimo lankytojų centrą ir tapo pirmaisiais šio centro lankytojais. Mokiniams buvo plačiau papasakota apie Seimo darbą, organizuotas Seimo posėdžio vaidmenų žaidimas, viktorina apie Seimą. Po viktorinos mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti Seimo lankytojų centre eksponuojamas parodas.

Ekskursija visiems labai patiko.

 

Drąsučių mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Virgilija Jocienė

Nuotraukoje:

Drąsučių mokyklos mokiniai Lietuvos Respublikos Seime.
  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: