REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pažintis su BMX dviračių sportu

 

Pažintis su BMX dviračių sportu – tai viena iš Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vykdomo projekto “Mano draugas – dviratukas” veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Pažintis prasidėjo nuo BMX dviračių apžiūrėjimo ir Šiaulių sporto mokyklos “Dubysa” BMX dviračių trenerio Donato Armono pasakojimo apie juos. Vaikai sužinojo kuo skiriasi šio sporto dviračiai nuo turimų namuose, kokią avalynę ir kodėl avi dviratininkai, kaip vyksta varžybos ir kas lemia pergales, kad sportavimas sporto salėje ir dviratininkams yra labai svarbu.

Patyrę BMX dviračio lengvumą, pamatę kaip atrodo startas, kokius šuoliukus atlieka sportininkai, kaip jie valdo dviračius, darželinukams kilo daug klausimų tiek jauniesiems dviratininkams, tiek jų treneriui. Vaikai domėjosi kiek sportininkai turi medalių, ar sunku važiuoti dviračiu kalniukais, ar labai pavargsta, kiek kainuoja BMX dviratis, nuo kelių metų galima lankyti treniruotes ir pan.

Patenkinę savo smalsumą ir sužavėti dviratininkų šuoliukais bei važinėjimu ant vieno rato, mažieji išreiškė norą atvažiuoti į treniruotes. Gaila, kad dėl stiproko lietaus nepavyko tą pačią dieną patiems išbandyti BMX dviračių trasą. Tačiau tikimės, kad pirmoji vaikų pažintis su šiuo sportu paskatins juo pasidomėti ir ugdytinių tėvelius, kurie suteiks galimybę BMX dviračius išbandyti ateityje.

 

 

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Auksė Buožienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: