REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kodėl Jūsų namuose turėtų būti kuo daugiau medinių baldų?

Kiekvienam iš mūsų namai yra svarbiausia vieta, kurios įrengimui skiriama ypač daug dėmesio. Baldai, kurie bus namuose, yra dar vienas svarbus akcentas. Šiandien galime įsigyti baldų, pagamintų iš įvairių medžiagų, tačiau tikrai netrūksta argumentų, kodėl pirmenybė turėtų būti teikiama iš medienos pagamintiems baldams. Kodėl? Netrukus tai įvardinsime.

Kas jau kas, tačiau spintos tikrai yra vienas reikalingiausių baldų kiekvienuose namuose. Ne paslaptis ir tai, kad spintos paprastai yra labai masyvios. Taigi, bus puiku, jei vieni stambiausių baldų, esančių jūsų namuose, bus pagaminti iš medienos. Viskas todėl, kad mediena yra viena žmogaus sveikatai palankiausių medžiagų, nesukelia alergijų ar kvėpavimo takų ligų. Tad, kuo daugiau medienos bus jūsų namuose tuo geriau. Na, o, jei reikalingos patrauklios, iš medienos (ar kitų medžiagų) pagamintos spintos, būtinai užsukite į https://pigu.lt/lt/spintos. Čia jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas kokybiškų gaminių.

Ne paslaptis ir tai, kad namai yra viena iš tų vietų, kuriai norime suteikti jaukumo. Taigi, galime daryti įvairiais būdais, tačiau daugelis puikiai žino vieną esminių taisyklių: jei norite, kad namai būtų jaukūs, reikia, kad juose būtų kuo daugiau nedidelių, mažos apimties baldų. Tokiu atveju puikiai tinka žurnaliniai staliukai. Juos galite išdėstyti skirtingose namų vietose. Tokie nedideli baldai atrodys puošniai bei grakščiai, ir, žinoma, suteiks erdvei jaukumo. Tačiau nereikėtų pamiršti ir dar vieno svarbaus dalyko – daugiausia jaukumo suteiks iš medienos pagaminti žurnaliniai staliukai. Beje, didelį pasirinkimą kokybiškų žurnalinių staliukų, pagamintų iš medienos ar kitų medžiagų, rasite https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/svetaines-baldai/zurnaliniai-staliukai.

Tačiau palankumas žmogaus sveikatai bei jaukumas namas, tikrai nėra vienintelės priežastys, dėl kurių reikėtų rinktis medinius baldus. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ši medžiaga yra draugiška ne tik žmogaus sveikatai, bet ir aplinkai. Šiandien vis daugiau kalbama apie augantį sąmoningumą bei apie tai, kaip turėtume gyventi, kad mūsų veiksmai neštų kuo mažesnę žalą aplinka. Ne paslaptis ir tai, kad sąmoningas žmogus yra tas, kuris kuria tokius namus, kuriuose esantys sprendimai neturi neigiamos įtakos aplinkai. Akivaizdu, kad mediniai baldai šiuo atveju yra puikus pasirinkimas.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: visi norime namų, kurie reikalautų kuo mažiau priežiūros. Svarbu prisiminti, kad mediniai baldai reikalauja iš tiesų mažai dėmesio, tad kuo daugiau jų bus jūsų namuose tuo geriau.

Beje, kalbant apie medinius baldus, svarbu paneigti ir tam tikrą mitą – neretai yra sakoma, kad mediniai baldai tinka užmiesčio sodyboms, viloms. Tačiau tai – netiesa: jei tik pažvelgsime atidžiau, pamatysime, kad mediniai baldai yra labai puošnūs, stilingi, atrodo šiuolaikiškai ir puikiai tinka net patiems moderniausiems miesto pastatams. Verta akcentuoti ir tai, kad mediniai baldai yra visada madingi ir dažnu atveju netgi perduodami iš kartos į kartą. Tik, žinoma, esant tokiam pageidavimui, reikėtų rinktis baldus, pagamintus iš ypač patvarios medienos, pavyzdžiui, ąžuolo ar uosio.

Na, o pabaigai belieka tik prisiminti ir dar vieną svarbią detalę. Visi norime gyventi gražiuose namuose. Niekas negali nuginčyti fakto, kad mediniai baldai atrodo iš tiesų labai estetiškai ir gali papuošti bet kuriuos namus. Medis yra viena lengviausiai apdirbamų žaliavų, todėl gaminant iš jo baldus, gali būti taikomi įvairūs puošybos metodai bei sprendimai.

Baldai – vienas svarbiausių elementų namuose ir nuo to, ar pavyks juos tinkamai pasirinkti. priklausys galutinio rezultato sėkmė. Tad linkime jums sėkmingų pasirinkimų.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: