REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškiai triumfavo Olandijoje Nuotraukos

Spalio 19 d. Sneek mieste (Olandija) vyko tarptautinis Kiokušin karatė „Waterpoort cup 2019“ turnyras. Jame dalyvavo beveik 300 dalyvių iš 6 Europos šalių, tarp jų buvo ir 4 kuršėniškiai, kuriems šis turnyras buvo ypatingai sėkmingas.

Sportininkai ne tik įgijo tarptautinės varžybų patirties, bet ir aplankė Prancūzijos sostinę Paryžių, pramogavo atrakcionų ir vandens parkuose.

Turnyro čempionais tapo net 3 sportininkai: vaikų amžiaus grupėje Augustinas Dvarionas svorio kategorijoje iki 40 kg ir Tomas Mituzas svorio kategorijoje iki 75 kg laimėję po 3 kovas, o Lukas Neimantas jaunių amžiaus grupėje atviroje svorio kategorijoje laimėjęs visas 4 kovas.

Ieva Pieškutė iki 50 kg, vaikų amžiaus grupėje laimėjo vieną kovą ir užėmė antrąją vietą.

Kuršėniškiai prisidėjo prie sklandaus varžybų pravedimo: vyriausiu tatamio teisėju dirbo tarptautinę teisėjo kategoriją turintis Valdemaras Mitkus, o naujos patirties teisėjaujant tarptautiniame turnyre įgijo karatė klubo Dao sportininkas Gvidas Rimkus. Jau eilę metų „Kuršėnų kyokushin karate klubas DAO“ Šiaulių rajono savivaldybės kultūros ir sporto rėmimo projektą  „Sportuok Kyokushin Karate ir lavink savo kūną bei dvasią“, todėl dalis šios kelionės išlaidų buvo finansuojama savivaldybės dėka.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: