REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tarptautinis Erasmus+ 1-IE01-KA229-051560_2 projektas „Full Steam Ahead“

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogai kartu su Airijos, Latvijos, Estijos, Norvegijos ir Ispanijos pedagogais pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ 1-IE01-KA229-051560_2 projektą „Full Steam Ahead“ („Steam pritaikymas“) – dėmesys ir skaitmeninis raštingumas yra mūsų požiūris į ugdymą.

Šio projekto tikslas – išmokyti, mokant naudoti daugiau skaitmeninių įrankių ir daugiau kurti skaitmeniniu būdu, įsitraukiant į visas penkias STEAM – gamtos mokslų (angl. – Science), technologijų  (angl. – Technology),  inžinerijos (angl. – Engineering), meno/dizaino (angl. – Art) ir matematikos (angl. – Mathematics) sritis. Projekto metu visos šalys – partnerės organizuos vizitus savo įstaigose bei mokymus su skirtingomis išmaniosiomis skaitmeninėmis priemonėmis. Pedagogai, dalyvaujantys mokymuose, naujas idėjas ir įgytas kompetencijas taikys ugdyme sudarydami grįžtamąjį ryšį bei mokys savo kolegas. Naujai įgyta patirtis, idėjos, praktika, kompetencijos padės dirbant ir ieškant inovatyvių ugdymo metodų bei taikant STEAM ikimokykliniame ugdyme.

Šių metų spalio 16-19 dienomis Airijoje, Tubbercurry miestelyje, vyko pirmasis tarptautinio Erasmus+ 1-IE01-KA229-051560_2 projekto „Full Steam Ahead“ („Steam pritaikymas“) parnerių susitikimas bei mokymai Holy Family nacionalinėje mokykloje (vaikų amžius 4-12 metų). Pirmųjų mokymų metu Airijoje, Holy Family nacionalinės mokyklos mokytojai ir mokiniai surengė mokymus su edukaciniais robotukais „Bee-bot“ ir „Blue-bot“, kurių metu buvo pateikti įvairūs būdai ir metodai bei pristatyti jų priedai, padėsiantys integruoti edukacinius robotukus „Bee-bots“ ir „Blue-bots“  į ugdymo procesą, kad pastarasis taptų inovatyvesnis ikimokykliniame amžiuje. Taip pat buvo aplankyti Lollipop Lane Creche/Montessori &After-School bei Tubbercurry Family Resource Centre, kuriuose įsikūrę vaikų darželiai (vaikų amžius 1-5 metai). Pedagogai mielai aprodė patalpas, ugdymo(si) priemones, papasakojo apie ugdymo principus, įstaigos politiką.

Gauta informacija ir patirtis bus taikoma mūsų ugdymo įstaigoje bei organizuojami mokymai, padėsiantys taikyti edukacinius robotukus „Bee-bot“ ir „Blue-bot“ ir kitose ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Viktorija Milevičienė, projekto koordinatorė
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: