REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Rudens šviesa moliūguose prie St. Anglickio mokyklos Nuotraukos

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 2b ir 2c klasių mokiniai pakvietė mokyklos bendruomenę įsijungti į projektą „Moliūgėlį sodinau, žibintėlį padariau“. Visi, kam užderėjo gausus moliūgų derlius, buvo kviečiami atnešti juos į mokyklą, kur buvo surengta moliūgų paroda. Spalio 21 d. „Šiurpnakčio dirbtuvėse“ tėvelių, mokytojų ir vaikų rankų dėka moliūgai „virto“ žibintais. Į veiklą įsitraukė ir pilietinio-socialinio projekto ,,Vieni šalia kitų“  organizatoriai iš 8b klasės , kurie  pasikvietė ir savo mažuosius draugus iš Kuršėnų vaikų globos namų ir drauge su jais puošė bei kūrė žibintus

Šio projekto pradžia siekia pavasarį, kai pradinių klasių mokytojos Ilona Einingienė ir Miglė Petrauskienė pasiūlė mokiniams stebėti moliūgo augimo ,,kelią“ nuo sėklelės iki vaisiaus. Vaikai mokėsi, kaip atlikti stebėjimus, formuluoti išvadas, rūpintis augalu. Jau paūgėjusius daigelius išsinešę namo, prižiūrėjo juos visą vasarą. Sausringą metų laiką ištvėrę moliūgai rudenį nustebino savo dydžiu, spalva, formomis.

Projekto iniciatorės dėkoja visiems, aktyviai įsijungusiems į šį projektą, dalyvavusiems dirbtuvėlėse, padėjusiems papuošti mokyklą. Tikimės, kad žibintų šviesa sušildė visus ir sukūrė jaukią rudeninę nuotaiką.

Miglė Petrauskienė, Ilona Einingienė,
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokytojos

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: