REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Jūsų vaikai vis dar neturi rogučių? Priežastys, kodėl verta į tai investuoti

Jei reikėtų išvardinti prekes, kurios yra skirtos vaikams, tai jų būtų tūkstančiai. Tik, kai pasirinkimas yra toks didelis, vaikučių tėveliai neretai pasimeta ir nebegali nuspręsti, į ką iš tiesų verta investuoti pinigus, o kuris pirkinys neatneš didelės naudos. Vistik, tikrai netrūksta pirkinių, kuriuos tiesiog privalo turėtų kiekvienas vaikas tam, kad vaikystė būtų laiminga, įsimintina bei įkvepianti įgyvendinti didžiausius troškimus. Vienas tokių pirkinių yra rogutės ir, jei jūsų atžala jų dar neturi, tai leiskite jus supažindinti su priežastimis, kodėl šį daiktą iš tisų verta pirkti savo vaikams.

Ne paslaptis, kad dauguma tėvelių skundžiasi, jog jų vaikai per retai leidžia laiką aktyviai. Vasarą padėtis dar nėra tokia bloga – oras būna puikus, tad mažieji iš tiesų gali prisigalvoti pačios įvairiausios veiklos lauke: žaisti įvairius žaidimus, mėgautis saulės spinduliai ir t.t. Tačiau situacija keičiasi iš esmes, kai orai atvėsta. Kai temperatūra siekia minusą, rodos, laiką leisti lauke ne taip jau ir malonu. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad pasivažinėjimas rogutėmis iš tiesų keičia šią padėtį – mažieji net nepastebės, kaip prabėgo viena ar kelios valandos gryname ore.

Dar viena priežastis, kodėl savo vaikams būtinai turėtumėte nupirkti štai tokį pirkinį yra ta, jog didelė dalis suaugusiųjų prisimena, kad pasivažinėjimas rogutėmis buvo viena smagiausių vaikystės pramogų. Tad neatimkite šio džiaugsmo iš savo mažųjų.

Norite sužinoti, kur galite įsigyti kokybiškų rogučių? Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau.

Na, o, pabaigai belieka tik pridurti, kad, jei jūs esate vieni iš tų tėvelių, kurie galvoja, kad rogutės šiaip jau nėra labai gera investicija, tai leiskite pasakyti, kad šiuo atveju esate tikrai neteisūs. Visų pirma, atminkite, kad rogutės bus tinkamos naudotis tikrai ne vienerius metus, juo labiau, kad vaikams išaugus, jų būklė bus vis dar puiki, tad gaminį tiesiog galėsite parduoti ar padovanoti kitiems ir suteikti dar daugiau džiaugsmo. Antra, nereikia pamiršti to, kad šaltasis periodas mūsų krašte tęsiasi ne taip jau ir trumpai, todėl jūsų vaikai tikrai ras daug progų pasimėgauti pasivažinėjimu rogutėmis.

Taigi, akivaizdu, kad rogutės iš tiesų yra būtinas pirkinys kiekvienam vaikui – įsigydami jas, gerokai praturtinsite savo atžalos gyvenimą ir būsite tikri, kad prisiminimai apie vaikystę bus tik patys gražiausi. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad puikiai ir kokybiškai vaikystei užtikrinti reikia ne tik rogučių, bet ir daugybė skitų daiktų, įrankių, baldų. Nežinote, kur rasti platų vaikams skirtų prekių pasirinkimų? Būtinai užsukite į Pigu.lt – čia jūsų laukia šimtai vertingų prekių, viskas, ko reikia laimingai vaikystei. Ji netruks prabėgti, tad pasistenkite, jog prisiminimai būtų kuo gražiausi.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: