REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kaip nesuklysti renkantis baldus internetu?

Internetinėje erdvėje turbūt ne kartą teko matyti vartotojų nuotraukas, kuriose vaizduojama, kokių prekių buvo tikimasi, ir kokios jų buvo gautos? Tikėtina, kad tai gali gerokai sumažinti norą apsipirkti internetu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad Europos Sąjungos srityje klientų interesus gina Vartotojų teisės, tad tuomet, jei būtumėte apgauti, jums tikrai pavyks atgauti sumokėtus pinigus. Vis dėlto, kartais netinkamos prekės yra pasirenkamos ir dėl klientų kaltės, todėl visada svarbu pasidomėti, kokia yra pateikta detalesnė informacija apie prekes, ir tai jums padės išvengti galimų klaidų. Tuo atveju, jei internetu pirksite baldus, atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių jų savybių, ir tai jums padės išvengti netinkamų pirkinių įsigijimo. Taigi, į ką derėtų atkreipti dėmesį ieškant geriausių pasirinkimų?

Pirmiausia įvertinkite reikiamą baldų dydį

Namų interjeras tik tuomet atrodys darnus, jei baldai optimaliai užpildys erdvę: patalpa neatrodys nei per daug tuščia, nei perpildyta. Prieš pradėdami baldų paiešką tikriausiai jau būsite numatę, kur statysite pasirinktus baldus, todėl pamatuokite, kokie turėtų būti jus dominančių baldų matmenys. Informacija apie baldų matmenis visuomet yra pateikiama prekių aprašymuose, o tuomet, jei siekiate, kad paieška būtų dar greitesnė, paprasčiausiai galėsite pasirinkti prekių atranką pagal šią savybę (dažniausiai yra siūloma pasirinkti dominantį baldų ilgį, plotį bei aukštį).

Įvertinkite, kokio dizaino baldai labiausiai derėtų namuose

Nors tam tikrais atvejais puikių rezultatų pavyksta pasiekti net ir tada, jei tarpusavyje yra derinami keli baldų stiliai, tačiau tuomet, jei neturite pakankamai išlavinto stiliaus pojūčio, rinkitės tokio dizaino baldus, kurie tikrai derėtų jūsų namuose. Pavyzdžiui, jei kiti pasirinkti baldai yra klasikinio stiliaus, tikrai nesuklysite, jei  ir kiti pasirinkti baldai bus tokio paties dizaino, taigi, rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Atidžiai rinkitės baldų spalvą

Kai siekiama, kad nauji baldai puikiai derėtų prie jau turimų, vertėtų pakankamai dėmesio skirti tinkamai baldų spalvai. Įprastai pardavėjai pateikia kokybiškas įvairių siūlomų gaminių nuotraukas, tad rasti tinkamus pasirinkimus neturėtų būti labai sudėtinga, tačiau reikėtų nepamiršti, kad nuotraukose matomos spalvos gali šiek tiek skirtis nuo spalvų realybėje (tam įtakos turi jūsų monitoriaus nustatymai).

Palyginkite kainas skirtingose parduotuvėse

Kai nusprendžiama įsigyti baldų, kaina įprastai yra vienas svarbiausių kriterijų, tad tuomet, jei baiminatės, jog galite permokėti, pasidomėkite prekių kainomis skirtingose pardavimo vietose. Tuo atveju, jei nuspręsite rinktis baldų įsigijimą internetinėje parduotuvėje  https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/svetaines-baldai/ galite būti užtikrinti, kad įvairi produkcija bus siūloma klientams tikrai palankiomis kainomis.

Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Kartais nutinka ir taip, kad net kruopščiai pasirinkti baldai paprasčiausiai nedera namuose, todėl pravartu pasidomėti, ar yra galimybė įsigytus baldus grąžinti ar pakeisti kitais. Internetinės parduotuvės įprastai pateikia visą svarbiausią informaciją, susijusią su prekių pristatymu bei grąžinimu, todėl nepamirškite tuo pasidomėti.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: