REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įsibėgėja projekto „Fiziškai aktyvi bendruomenė – sveika visuomenė“ veiklos

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija dar šį pavasarį paskelbė kvietimą teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis. Šis kvietimas buvo skelbiamas keturioms sporto projektų veiklų sritims finansuoti:

  1. Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą, kai ne mažiau kaip pusė projekto sąmatoje numatytų išlaidų tiesiogiai susijusios su fizinio aktyvumo veiklomis;
  2. Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas, kai ne mažiau kaip pusė projekto sąmatoje numatytų išlaidų tiesiogiai susijusios su sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimo išlaidomis;
  3. Sporto renginių organizavimas, kai ne mažiau kaip pusė projekto sąmatoje numatytų išlaidų tiesiogiai susijusios sporto renginio (-ių) organizavimo išlaidomis;
  4. Kvalifikacijos tobulinimas, kai ne mažiau kaip pusė projekto sąmatoje numatytų išlaidų tiesiogiai susijusios su kvalifikacijos tobulinimo veiklų išlaidomis.

Iš viso 2019 m. Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų keturių veiklos sričių projektams įgyvendinti pateiktos net 1226 paraiškos. Atlikus paraiškų administracinės atitikties tinkamumo vertinimą, tinkama pripažinta 1041 paraiška.

Į kvietimą teikti paraiškas atsiliepė ir Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, pateikusi paraišką sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui. Iš viso šiai veiklos sričiai pateiktos 464 paraiškos, iš kurių tinkamomis pripažintos tik 84. Gimnazijos projektui „Fiziškai aktyvi bendruomenė – sveika visuomenė“ skirtas finansavimas 15 000 eurų. 1150 eurų prie šio projekto finansavimo prisidėjo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija (bendra suma 16150 eurų). Projekto tikslas – atitraukti jaunimą nuo galimų žalingų įpročių, didinti sportinės veiklos efektyvumą, žmonių užimtumą įtraukiant į šią veiklą kuo didesnį Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos (mokinių, jų tėvų (globėjų, rūpintojų), mokytojų) ir Kuršėnų miesto bendruomenių dalyvių skaičių. Projekto tikslai dera su 2011–2020 metų valstybinėje sporto plėtros strategijoje numatomais tikslais: sistemingai didinti visuomenės supratimą, kad fizinis aktyvumas, sportavimas yra darnios asmenybės prielaida ir visuotinė vertybė; sukurti ir (arba) atnaujinti sporto infrastruktūrą, kad ji būtų tolygiai išplėtota visuose Lietuvos regionuose, prieinama kiekvienam gyventojui jo aplinkoje ir sudarytų tinkamas sportavimo sąlygas mėgėjams ir didelio meistriškumo sportininkams. Projekto, kuris bus vykdomas dviem etapais, įgyvendinimo laikotarpis 2019-07-01–2020-12-31. Vienas iš projekte numatytų uždavinių – įsigyti šuolio į aukštį sektorių, sudaryti sąlygas sportiniam meistriškumui kelti, tad per pirmą projekto įgyvendinimo laikotarpį už 5350 Eur jau yra nupirktas šuolio į aukštį sektorius, stovai, kartelės, matuoklė.

Juozas Savickas, projekto vadovas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: