REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio nuomonė: „Padėka“ autobusų parkui už punktualų laiką

Norėjau padėkoti Kuršėnų autobusų parkui už tikrai punktualų laiką. Turėjau išvykti į Vilnių ir buvau sudėliojęs maršrutą 19:00 valandai, jog išvykčiau į Vilnių traukiniu 19:43. Atvykau be minučių 19:00, o kaip jums atrodo? To mikriuko net nebuvo, o kitas vairuotojas pasakė, jog tokio ir nėra iš viso, bet pala kodėl tuomet pateiktas melas turi progresuoti? Viską matysite nuotraukose.

Tai pat stovėjo moteris, kuri sakė, jog laukia jau ilgą laiką ir 19:00 mikriuko nesulaukė. Likau nuviltas tokiu aplaidžiu melu bei teko eiti namo. Galbūt keiskit tvarką, nes meluojate išsijuosę ir žmonės taip nukenčia, kurie po to turi aiškintis su nupirktais bilietais, kai per jūsų melą nenuvyksti į Šiaulius.

Likau nustebintas (ypač kito vairuotojo atsaku: Rašyk skundą kur nori man p*), mano nuotraukoje nurodyta jog 19:00 neišvažiavau iš Kuršėnų , o Kuršėnų puslapyje nurodyta taipogi laikas 19 valandą, bet kaip matot aš neišvykau ir galiu teigti patyriau tam tikrų problemų neišvykęs. Traukinio bilietas už 11.60€ tiesiog buvo išmestas, nes už išvykusi traukinį niekas pinigų negražina.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: